Skrillex

Skrillex
Dubstep
Rok urodzenia:
1988
Kraj:
USA
Miasto:
Los Angeles

Skrillex jest amerykańskim producentem tanecznej muzyki elektronicznej oraz byłym wokalistą. Wychowany w północno-wschodnim Los Angeles w Kalifornii, Moore dołączył do amerykańskiej Post-Hardcorowej grupy From First To Last. Karierę solową zaczął w 2007 roku. Po zrekrutowaniu nowego składu zespołu, Moore dołączył do Alternative Press Tour, by wspomóc takie grupy jak All Time Low i The Rocket Summer.

Po wydaniu Gypsyhook EP w 2009, Moore miał w planach wydać swój debiutancki studyjny album, Bells, z producentem Noah Shain’em. Jednak zaprzestał produkcji albumu i zaczął występować pod pseudonimem Skrillex. Po wydaniu My Name Is Skrillex EP, którą można było pobrać za darmo jego oficjalnej strony MySpace, wydał Scary Monsters and Nice Sprites EP późnym 2010 i More Monsters and Sprites EP w połowie 2011. Obydwie zostały przystępnym komercyjnym sukcesem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

30 listopada 2011 został nominowany do pięciu Nagród Grammy na 54 Rozdaniu Nagród Grammy, wliczając Nagrodę Grammy w kategorii Best New Artist. 12 grudnia 2011 został ogłoszony Artist of the Year gatunku tanecznej muzyki elektronicznej przez MTV zaraz obok takich gwiazd jak David Guetta lub deadmau5.

Fotogalerie z udziałem Skrillex

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →