Sunrise Festival 2021

Sunrise Festival 2021

Lokalizacja

Podczele, Kołobrzeg

Podczele, Kołobrzeg

Sunrise Festival to jedna z największych i najpopularniejszych imprez masowych skierowanych do fanów muzyki elektronicznej w Polsce, jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Historia festiwalu sięga 2003 roku, kiedy to po raz pierwszy dźwięki muzyki house i trance zabrzmiały w przestrzeni kołobrzeskiego amfiteatru. Zeszłoroczna edycja odbyła się w Podczelu, na o wiele większym terenie byłego lotniska i tak też będzie w tym roku.

Sunrise Festival 2021 - najważniejsze informacje

Sunrise Festival 2020 z powodu pandemii COVID-19 został przeniesiony na następny rok. Sunrise Festival 2021 odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021 w Kołobrzegu.

Sunrise Festival, poza doznaniami czysto muzycznymi oferuje również niespotykane wrażenia wizualne, dzięki wyjątkowym konstrukcjom scen, zapierającej dech w piersiach scenografii, spektakularnym efektom pirotechnicznym i wielu innym atrakcjom.

Oczywiście poza tym, Sunrise Festiwal to przede wszystkim najlepsza muzyka elektroniczna, którą zagwarantuje Wam przekrój artystów z całego świata – zarówno tych największych gwiazd, jak i mniejszych reprezentantów niemalże wszystkich gatunków elektroniki.

Organizatorzy Sunrise Festival zapewnili w swoim oświadczeniu, iż dołożą wszelkich starań, by line-up zaplanowany na wydarzenie w roku 2020 pozostał bez zmian i aby wszyscy artyści, którzy zostali do tej pory ogłoszeni, zagrali w Podczelu w roku 2021.

Sunrise Festival 2021 - line-up

David Guetta
marshmello
Carl Cox
Paul Kalkbrenner
Faithless
Fatboy Slim
Sasha & John Digweed
Andrea Oliva „Official”
Anna Tur B2B Metodi Hristov
Brennan Heart
D-Block & S-te-Fan
Coone
Zatox
Code Black B2B Toneshifterz
Aftershock
Villain

Sunrise Festival 2021 - Newsy

Sunrise Festival 2021 - relacje

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →