Sunrise Festival z własnym labelem. Startuje SNRS

fot. materiały prasowe
News
SNRS label twórców Sunrise Festival

Za SNRS stoją ludzie odpowiedzialni między innymi za organizację Sunrise Festival, jednego z największych festiwali z muzyką elektroniczną w Europie. Jest już pierwsze wydawnictwo.

SNRS – startuje nowy label twórców Sunrise Festival

Label  SNRS powstał z inicjatywy osób, dla których muzyka zawsze była czymś więcej niż tylko przeżywaniem ulubionych melodii i dźwięków. Jego twórcy, odpowiedzialni za organizację Sunrise Festival, zauważyli, jak wielu jest utalentowanych muzycznie ludzi, dla których do tej pory nie było miejsca, gdzie mogliby rozwijać swoją twórczość. Mając doświadczenie w zakresie wydawniczym, promocyjnym i produkcyjnym, zaczęli szukać młodych producentów, DJ’ów i wokalistów, których będą mogli otoczyć wsparciem i pokierować w odpowiednią stronę.

Za projekt odpowiedzialni są Marcin Granatowski, Kuba Leszczyński, Hubert Jasiński oraz MDT Production, jako producent festiwali oraz wielkich imprez halowych. W skład SNRS wchodzi label, management oraz agencja bookingowa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiążąc się z danym artystą, chcemy, by poczuł się tutaj jak w domu. Dajemy pełną swobodę twórczą, doradzamy, ale niczego nie narzucamy. Oferujemy nie tylko pomoc w zakresie produkcji, bookingów, promocji i marketingu, ale jesteśmy także po to, aby przygotować całą ścieżkę rozwoju od podstaw. Doskonale rozumiemy artystów, bo sami przechodziliśmy tę drogę od podstaw i możemy wielu osobom oszczędzić popełniania błędów, które sami popełniliśmy. Uważamy, że jeśli ktoś ma talent i potrafi tworzyć ciekawe i oryginalne rzeczy, to należy dać mu szansę – tak o SNRS mówią założyciele

Wydawnictwo będzie także ściśle współpracować z nowo powstałą fundacją Sunrise, wspierającą nowe talenty.

SNRS label twórców Sunrise Festival

fot. materiały prasowe

Kris – Pressure – debiutanckie wydawnictwo labelu SNRS

Pierwszym wydawnictwem SNRS jest singiel KrisaPressure, który powstał z udziałem australijskiego duetu Hi Motive. Jego premiera miała miejsce 26 maja 2021.

Wkrótce możemy spodziewać się produkcji od kolejnych artystów. Na ten moment w szeregach wytwórni znaleźli się: DJ Kris, Melo.Kids, Emdi, Mave i Sandra Naum.


Sunrise Festival zmienił miejsce, a czy zmienił swój format? [relacja]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →