Fatboy Slim i Eats Everything wydają wspólny numer

Na takie kolaboracje czekamy. Niedawno ukazał się wspólny numer Fatboy Slim i Eat Everything. Panowie wspólnymi siłami stworzyli parkietowy banger.

Fatboy Slim & Eats Everything – wszystko zaczęło się od wspólnych występów

Historia wspólnych występów Fatboy Slima i Eats Everything sięga 2017 roku, kiedy panowie po raz pierwszy spotkali się wspólnie za deckami podczas spontanicznego występu w formule b2b. Od tamtego czasu artyści mieli okazję grać ze sobą w wielu miejscach, między innymi spotkali się na festiwalu Glastonbury. W kuluarach zaczęło się mówić o ich współpracy, lecz efektów wciąż nie było widać. Aż do tego poniedziałku.

Tomorrowland Belgium 2017 | Eats Everything

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po latach rozmów, setkach wymienionych wiadomości w końcu światło dzienne ujrzał pierwszy utwór ich wspólnej produkcji. Przed Wami All the Ladies.

Fatboy Slim & Eats EverythingAll The Ladies

Jestem przekonany, że ten utwór będzie trząsł klubowymi parkietami na całym świecie w przeciągu następnych miesięcy. All the Ladies jest po prostu do tego stworzony!

Fatboy Slim na Sunrise Festival 2020

Jeśli wasz apetyt, podobnie jak mój, po wysłuchaniu najnowszego dzieła Fatboy Slima drastycznie wzrósł,  a nie mieliście okazji usłyszeć go ostatnio na Smolnej, to nic straconego. Pioniera muzyki klubowej usłyszeć będziemy mogli na tegorocznej edycji Sunrise Festival, która odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Kołobrzegu.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →