Poznaliśmy line-up The Other Side Of The Sun 2021

Gromysz
Festiwale News
Poznaliśmy line-up The Other Side Of The Sun 2021

Organizatorzy Sunrise Festivalu ogłosili pełen line-up The Other Side Of The Sun 2021 - wydarzenia zapowiadającego 18. urodziny festiwalu w 2022 roku! Wystąpią Julian Jordan, Jochen Miller i ponad dwudziestu innych artystów.

Bez Sunrise Festival w 2021 roku

Organizatorzy największego w Polsce festiwalu poświęconego muzyce EDM, MDT Production, czekali do samego końca na decyzje rządowe z ogłoszeniem planów na rok 2021. Niestety, tak samo jak w przypadku Audioriver Festival, decyzje rządowe uniemożliwiły organizatorom wyprodukowanie potężnego wydarzenia, na jakie zapowiadały się 18. urodziny Sunrise Festival.

Organizatorzy Audioriver podjęli decyzje w sprawie festiwalu

Gdy pod koniec zeszłorocznych wakacji zapowiadało się, że lato 2021 będzie stało pod znakiem festiwali, Sunrise Festival ogłosił, że w Podczelu zobaczymy takie sławy jak Carl Cox, Marshmello, Fatboy Slim, Paul Van Dyk, czy Paul Kalkbrenner.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niestety w połowie maja dostaliśmy ostateczną informację o przenosinach wydarzenia na rok 2022. Po każdym deszczu wychodzi jednak słońce i MDT Production podjęło decyzję o organizacji zastępczego, dużo mniejszego wydarzenia.

The Other Side Of The Sun 2021 – znamy line-up

Między 23, a 25 lipca 2021 na terenie lotniska w Podczelu odbędzie się The Other Side Of The Sun – wydarzenie, które chociaż w części da festiwalowiczom poczuć w tym roku sunrise’owy klimat.

Sunrise Festival z własnym labelem. Startuje SNRS

W odróżnieniu od normalnego festiwalu, który w 2019 roku miał aż 5 scen, The Other Side Of The Sun ograniczy się wyłącznie do dwóch, a limit biletów został zmniejszony kilkunastokrotnie.

Podczele w ostatni weekend lipca odwiedzi łącznie 24 artystów z zagranicy i Polski, a są nimi m.in. Jochen Miller, Sikdope, Jay Hardway, Julian Jordan, Keanu Silva, Matador, Weikum, La Fuente oraz Hannes Bieger.

Obejrzyj aftermovie Sunrise Festival 2019:

Podczas wydarzenia wystąpią również legendy polskiej sceny klubowej, bez których ciężko wyobrazić sobie Sunrise FestivalKRIS, Matys, Milkwish, Neevald czy DJ Kuba & Neitan.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →