SUNRISE FESTIVAL 2023

SUNRISE FESTIVAL 2023

Lokalizacja

Sunrise Festival to jedna z największych i najpopularniejszych imprez masowych skierowanych do fanów muzyki elektronicznej w Polsce, jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Historia festiwalu sięga 2003 roku, kiedy to po raz pierwszy dźwięki muzyki house i trance zabrzmiały w przestrzeni kołobrzeskiego amfiteatru. Zeszłoroczna edycja odbyła się w Podczelu, na o wiele większym terenie byłego lotniska i tak też będzie w tym roku.

SUNRISE FESTIVAL 2023 - najważniejsze informacje

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2023 w Kołobrzegu.

Sunrise Festival, poza doznaniami czysto muzycznymi oferuje również niespotykane wrażenia wizualne, dzięki wyjątkowym konstrukcjom scen, zapierającej dech w piersiach scenografii, spektakularnym efektom pirotechnicznym i wielu innym atrakcjom.

Oczywiście poza tym, Sunrise Festiwal to przede wszystkim najlepsza muzyka elektroniczna, którą zagwarantuje Wam przekrój artystów z całego świata – zarówno tych największych gwiazd, jak i mniejszych reprezentantów niemalże wszystkich gatunków elektroniki.

W tym roku do programu Sunrise powróci uwielbiany przez fanów After Party przy kołobrzeskim MOLO. To wyjątkowe wydarzenie już dawno wpisało się w historię festiwalu. Jego rezydent od 20 lat – MIQRO – zadba o każdy szczegół, by każdy z nas poczuł się jak na rajskiej wyspie pełnej radości, miłości i słońca.

SUNRISE FESTIVAL 2023 - line-up

TBA

SUNRISE FESTIVAL 2023 - Newsy

SUNRISE FESTIVAL 2023 - relacje

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →