David Guetta wraca do Kołobrzegu. Francuz gwiazdą Sunrise Festival 2022

Fot. EDM News
News
david guetta na sunrise

David Guetta na Sunrise Festival wystąpi już 23 lipca (na Red Stage). Organizatorzy, po dojściu do porozumienia z władzami Kołobrzegu, dostali pozwolenie na kolejne 9 lat. Impreza będzie miała miejsce na lotnisku w Podczelu.

David Guetta na Sunrise Festival 2022

Zdobywca pierwszego miejsca w tegorocznej edycji plebiscytu DJ Mag Top 100 wystąpi na Sunrise Festival 23 lipca 2022 roku. Abstrahując od tego, w którą stronę poszedł Davida Guetta, jedno jest pewne — jest o nim cały czas głośno. Ci, co hejtują projekt „David Guetta„, zawsze mogą posłuchać jego undergroundowego aliasu — Jack Back. Wydawał pod tą ksywką między innymi w Defected Records.

W ciągu ostatnich dwóch lat myślałem: „Wiesz co? Chcę znów skupić się na moich fundamentach”. Stworzyłem nowe brzmienie o nazwie Future Rave, który jest muzyką festiwalową, i alias o nazwie Jack Back, który bardziej przypomina undergroundową muzykę house. To bardzo interesujące, bo po tym, jak zacząłem z muzyką pop, odniosłem większy sukces niż prawdopodobnie przez ostatnich pięć lat. Wiesz, co było totalnie niesamowite? Mieć cztery płyty w czołowej czterdziestce w tym samym czasie

– mówił artysta w jednym z wywiadów.

Jack Back x live z A’dam Tower x 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

David Guetta feat. Chris Willis — Just A Little More Remix

Jack Back — Survivor (Extended Mix)

Jego osoba przyciągnie zarówno miłośników muzyki klubowej, jak i osoby spoza undergroundu. Trzeba przyznać, że organizatorzy mają rozmach i fantazję, i idealnie wstrzelili się w obecnie panujące trendy wśród fanów mainstreamowej elektroniki.

David Guetta na Sunrise Festival — powrót po 10 latach

David Guetta, DJ Mag

Uczestnicy Sunrise Festival spotkają się po raz 18. Ta kultowa impreza od zawsze przyciąga tłumy. W 2020 roku nie odbyła się z powodu pandemii Covid-19. W dniach 24-26 lipca tego roku w Podczelu miała miejsce internetowa edycja festiwalu. Line-up oparty był przede wszystkim na polskich DJ-ach, znanych z poprzednich edycji. Stream nadawany był na Facebooku oraz w formie audio za pośrednictwem radia RMF Maxxx.

Tymczasem sam Guetta powróci na kołobrzeską imprezę po 10 latach. Francuz miał okazję wystąpić na Sunrise Festival w 2012 roku.

David Guetta na Sunrise Festival  w roku 2012Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →