David Guetta namawia do szczepienia się na koronawirusa

News
David Guetta z przesłaniem do fanów

W rozmowie z brytyjską agencją prasową Reuters francuski DJ i producent David Guetta przyznał też, że sam planuje się zaszczepić w pierwszym możliwym terminie.

David Guetta z przesłaniem do fanów

David Guetta, który znalazł się na czele ubiegłorocznego sondażu Top 100 DJ-ów serwisu Dj Mag, zachęca swoich fanów do jak najszybszego zaszczepienia się przeciwko COVID-19. W trakcie wywiadu z Reutersem, który przeprowadzony był przed sylwestrowym występem muzyka w Luwrze, Guetta powiedział, że nie widzi innego wyjścia z obecnie trwającego korona-kryzysu niż szczepionki.

Ja osobiście zaszczepię się, jak tylko będzie to możliwe. Mam nadzieję, że inni pójdą moim przykładem i już niedługo wszyscy będziemy cieszyli się powrotem do normalności – oznajmił Guetta

Jeśli przegapiliście sylwestrowe show francuskiego DJa i producenta, wciąż możecie nadrobić zaległości. David Guetta zagrał widowiskowy set przed szklaną piramidą przy Luwrze w Paryżu, który był transmitowany na żywo w sieci. Środki zebranych podczas wydarzenia zostaną przekazane na cele charytatywne, podobnie jak miało to miejsce w kwietniu, gdy muzyk zagrał na dachu jednego z budynków w Miami.


Szczepienia w Polsce

W Polsce Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia populacyjnego Polaków, szczepieni są m.in. pracownicy służb medycznych w tzw. szpitalach węzłowych. Pierwsze szczepienia wykonano w niedzielę 27 grudnia. Od marca, kiedy wykryto w Polsce pierwszy przypadek koronawirusa, zakażenie potwierdzono u prawie 1,5 mln osób, z których ponad 280 zmarło. (źródło: PAP)

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


David Guetta detronizuje Armina w Top 100 DJs

21 października 2011
David Guetta namawia do szczepienia się na koronawirusa

David Guetta zebrał ponad 700 tys. dolarów na walkę z COVID-19

4 maja 2020
David Guetta namawia do szczepienia się na koronawirusa

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.