David Guetta namawia do szczepienia się na koronawirusa

News
David Guetta sprzedał swoją muzykę

W rozmowie z brytyjską agencją prasową Reuters francuski DJ i producent David Guetta przyznał też, że sam planuje się zaszczepić w pierwszym możliwym terminie.

David Guetta z przesłaniem do fanów

David Guetta, który znalazł się na czele ubiegłorocznego sondażu Top 100 DJ-ów serwisu Dj Mag, zachęca swoich fanów do jak najszybszego zaszczepienia się przeciwko COVID-19. W trakcie wywiadu z Reutersem, który przeprowadzony był przed sylwestrowym występem muzyka w Luwrze, Guetta powiedział, że nie widzi innego wyjścia z obecnie trwającego korona-kryzysu niż szczepionki.

Ja osobiście zaszczepię się, jak tylko będzie to możliwe. Mam nadzieję, że inni pójdą moim przykładem i już niedługo wszyscy będziemy cieszyli się powrotem do normalności – oznajmił Guetta

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli przegapiliście sylwestrowe show francuskiego DJa i producenta, wciąż możecie nadrobić zaległości. David Guetta zagrał widowiskowy set przed szklaną piramidą przy Luwrze w Paryżu, który był transmitowany na żywo w sieci. Środki zebranych podczas wydarzenia zostaną przekazane na cele charytatywne, podobnie jak miało to miejsce w kwietniu, gdy muzyk zagrał na dachu jednego z budynków w Miami.


Szczepienia w Polsce

W Polsce Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia populacyjnego Polaków, szczepieni są m.in. pracownicy służb medycznych w tzw. szpitalach węzłowych. Pierwsze szczepienia wykonano w niedzielę 27 grudnia. Od marca, kiedy wykryto w Polsce pierwszy przypadek koronawirusa, zakażenie potwierdzono u prawie 1,5 mln osób, z których ponad 280 zmarło. (źródło: PAP)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →