Sunrise Festival zapowiada scenę Techno

Wydarzenie

Sunrise Festival otwiera się na fanów muzyki techno. Organizatorzy zapowiedzieli kolejną scenę na tegorocznej edycji, która być może zapewni jeszcze więcej uczestników.

Na Festiwalu oprócz EDM i house, powstaną sceny techno, a w trzecim dniu Festiwalu scena trance – czytamy na stronie Sunrise Festival. Nadchodzą zmiany, czego najlepszym przykładem będzie nowa scena techno. Kto na niej wystąpi, dowiemy się wkrótce.
Czy powinien dziwić ten ruch organizatorów kołobrzeskiej imprezy? Zdecydowanie nie, przecież moda na muzykę techno trwa w najlepsze a na Tomorrowland, do którego często porównywany jest Sunrise, grywają m.in. Nina Kraviz, Seth Troxler, Carl Cox, Adam Beyer czy Paul Kalkbrenner i nikt nie widzi w tym niczego dziwnego, czy niestosownego (tak, wiemy – jest techno i techno).
Prawdopodobnie artystów takiego kalibru należy spodziewać się po Sunrise. Organizator każdego roku udowadnia, że budżet na bookingi ma całkiem spory, więc zapowiadana scena techno nie powinna być traktowana po macoszemu.
Sunrise Festival odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Kołobrzegu, czyli w tym samym czasie co Audioriver. Czyżby w tym roku oba festiwale musiały podzielić się artystami oraz publicznością?
Foto: Gromysz / facebook.com/sfmdtPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →