Zniknęli ze sceny, ale nie ze studia. Groove Armada świętują 25 lat „At The River”

fot. Undertheradar.co.nz
News
Groove Armada – 25 lat na scenie

Na wydawnictwie zatytułowanym GA25 Groove Armada oprócz swojego debiutanckiego singla zawarli również całkowicie nowy utwór.

Nad muzyczną rzeką

Do sprzedaży trafił właśnie wyjątkowy box set związany ze świętowaniem przez formację Groove Armada ćwierćwiecza swojego klasycznego singla At The River. W boxie, będącym prawdziwą gratką dla kolekcjonerów, znalazły się dwie płyty CD, płyta winylowa, 32-stronicowa książeczka oraz plakat wielkości A3 oraz nowy singiel zatytułowany Hold A Vibe. To zdecydowanie bardzo charakterystyczny dla brytyjskiego duetu kawałek, w którym Andy Cato i Tom Findlay składają hołd dubowi i funkowi. Na wokalu usłyszeć możemy dancehallowego artystę o ksywie Red Rat. Box GA25 możecie kupić pod tym adresem

Groove Armada – Hold A Vibe

Przypomnijmy, że w marcu tego roku Panowie poinformowali o swojej ostatniej trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii. Duet jednak wciąż funkcjonuje i jest obecnie mocno skupiony na rozpoczęciu nowego rozdziału w swojej karierze – Andy i Tom zamówili niedawno nową serię remiksów od uznanych producentów, takich jak m.in.  Logic1000 i Dance System.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Groove Armada – 25 lat na scenie

Groove Armada jest jednym z tych zespołów, który z powodzeniem zaimplikował w swoją działalność inspiracje z najróżniejszych gatunków – nie tylko elektronicznych. Twórczość grupy to szeroko pojęta muzyka taneczna, oparta na brzmieniach elektronicznych, house, hip-hop i chillout. Zespół został założony w 1997 roku w Cambridge przez Andy’ego Cato i Toma Findleya.

Groove Armada – At the River

W 1998 roku ukazał się debiutancki album Groove Armada, Northern Star, który wdarł się szturmem na listy przebojów. Andy i Tom sławę zdobyli dzięki piosence I See You Baby w remiksie samego Fatboy Slima, a także kompozycją Superstylin’, która doczekała się nominacji do nagrody Grammy i została wykorzystana w reklamie samochodu marki Renault. Panowie nieustannie gościli w rozmaitych klubach jako DJ-e. Artyści są twórcami i honorowymi gośćmi festiwalu Lovebox. W sumie duet w ciągu 25-letniej kariery sprzedał ponad trzy miliony płyt na całym świecie. GA występowali również w naszym kraju, gościli m.in. na Orange Festival i Open’er Festival. Brytyjczycy mają nawet na swoim koncie singiel Warsaw z 2009 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →