Groove Armada wypuścili nowy singiel i potwierdzili płytę

News

Groove Armada powraca z nowym singlem. Angielski duet potwierdził nadchodzącą płytę i zaprezentował video do najnowszego kawałka. Słuchamy Get Out On The Dancefloor.

Groove Armada – dawno ich nie było

Groove Armada to duet, który bez dwóch zdań zapisał się wielkimi literami na kartach historii muzyki elektronicznej. Produkujący nieprzerwanie od ponad 23 lat, Andy Cato i Tom Findley mają na swoim koncie 9 studyjnych albumów. Ostatni z nich, fenomenalny Blackbook ukazał się w 2015 roku nakładem wydawnictwa Moda Black, a od tego czasu w angielskim obozie zapadło milczenie wydawnicze. Wszystko jednak wskazuje na to, że już niedługo dostaniemy kolejny krążek.

Groove Armada – Alright

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Groove Armada – nowy singiel – Get Out On The Dancefloor

Dziś do sieci trafił najnowszy singiel duetu Groove Armada zatytułowany Get Out On The Dancefloor. Na nowym kawałku angielskiej formacji usłyszymy gościnne linie wokalne, których autorem jest Nick Littlemore. Muzyk znany z takich formacji jak Pnau czy Empire of the Syn – Andy Cato zapytany o najnowsze dziecko, odpowiedział:

Po przejrzeniu nagrań Nicka, zdałem sobie sprawę, że jest tam wiele wspaniałych fraz, motywów, których możemy użyć. Znalezienie dla nich odpowiedniej kolejności zajęło sporo czasu, ale gdy mieliśmy już linie do Get Out On The Dancefloor, poczułem wibracje.

Groove Armada – Get Out On The Dancefloor

Klip nowego kawałka Groove Armada jest realizacją konceptu, w myśl którego wszystkie ujęcia kręcone będą w domu, podczas trwania kwarantanny. Na video zobaczymy m. in. Sophie Ellis-Bextor, Rose McGowan czy Davina De Campo. Najnowszy utwór stanowi zapowiedź nadchodzącego albumu. Czekamy, zacierając rączki!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →