Logic1000 ujawnia szczegóły nowej EP-ki

Fot. materiały promocyjne
News

Krążka zatytułowanego In The Sweetness Of You będziemy mogli posłuchać już w listopadzie.

Logic1000 – EP-ka coraz bliżej

Minipłyta stanowi bezpośrednią  kontynuację ostatniej EPki Logic1000 You’ve Got The Whole Night To Go. Na In The Sweetness Of You trafi sześć utworów, w tym kawałki nagrane z gośćmi, takimi jak: Big Ever i yunè pinku. Ta ostatnia pojawia się w pierwszym singlu promującym wydawnictwo. Utworu What You Like możecie posłuchać poniżej:

Logic1000 – What You Like (feat. Yunè Pinku)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Yunè pinku jest utalentowaną artystką z niesamowitym uchem do muzyki. Jestem bardzo dumna z tego utworu i bardzo się cieszę, że to właśnie on promuje moją nową EP-kę – skomentowała Logic1000.

Mówiąc szerzej o EP-ce Logic1000 dodała:

Ostatnia EP-ka, którą zrobiłam – You’ve Got The Whole Night To G0 – miała klubowo-festiwalowy charakter. Gdyby nie lockdown byłaby idealna do grania w plenerze. Podczas tworzenia nowego materiału wiedziałam, że będzie on już mógł być prezentowany na żywo dla ludzi… a jednak nagrałam kawałki do słuchania na spokojnie, w domu. To nie była w żadnym wypadku moja świadoma decyzja. In The Sweetness Of You  to po prostu wypadkowa mojego eksperymentowania i rozwoju.

In The Sweetness Of You zostanie wydany cyfrowo 12 listopada, a 19 listopada ukaże się w całości na winylu za pośrednictwem wytwórni Therapy, która należy do Logic1000.

Logic1000 – talent prosto z  Wielkiej Brytanii

Pod pseudonimem Logic1000 ukrywa się producentka i DJka Samantha Poulter. Jest ona świeżą twarzą na scenie elektronicznej. Po wydaniu debiutanckiej EPki Logic1000 w wytwórni SUMAC w roku 2019, została uznana w wielu środowiskach za obiecujący talent. Jej nieortodoksyjne podejście do tworzenia muzyki, oparte jest na śmiałym łączeniu ciężkich brytyjskich rytmów tanecznych, funky tribal house oraz wokalnych sampli.

Miłośnicy twórczości takich wykonawców, jak DJ PythonFloating Points, Ben UFO czy Fauzia z pewnością odnajdą w niej bratnią muzyczną duszę.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →