Płatności, aplikacja, mapka, timetable. Wszystko, co musisz wiedzieć przed Audioriver 2022

Fot. Show The Show
Festiwale News
Audioriver 2022

Nie wiesz, jakie formy płatności będą honorowane? W którym miejscu postawiono Colour Stage? Gdzie znajduje się pole namiotowe? A może przegapiłeś_aś rozpiskę godzinową? Take it easy. Rzuć tylko okiem na krótkie, ale treściwe info organizacyjne, które każdy przyszły bywalec Audioriver 2022 powinien poznać.

Ostatnie dni to prawdziwy armagedon pod względem przygotowań do „Audio”. Kiedy co chwila bombardowani jesteśmy kolejnymi informacjami organizacyjnymi, my planujemy kolejne akcje i atrakcje, aby każdemu festiwalowiczowi, żyło się dobrze i dostatnie. O jednej z nich będzie na samym końcu, o jeszcze innej w osobnym artykule. Przyjrzyjmy się wszystkim informacjom podanym do przestrzeni publicznej, które musisz znać. Inaczej nie będziesz wiedział_a, jak trafić na długo wyczekiwany set Solomuna, czy gdzie zjeść swojego ulubionego wegeburgera.

Timetable

Tak zwana „czasotabelka” generowała zainteresowanie i emocje, jak żadne inne info. Uruchamiała i uruchamia wyobraźnię, bo w końcu jak być w dwóch, albo i trzech miejscach naraz. Kiedy poznaliśmy szczegółowy harmonogram godzinowy Audioriver 2022, prawdzie planowanie ruszyło z kopyta. Całą rozpiskę godzinową znajdziesz pod tym linkiem, albo klikając w artykuł umieszczony poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Wiemy już wszystko. Możemy planować. Timetable Audioriver 2022 już jest!

Mapa i wymiana biletów na opaski

Czym byłby dobry festiwal bez dobrze narysowanej mapki. Organizatorzy najprościej jak się dało, jasno i przejrzyście przedstawili szczegóły terenu festiwalu ze wszystkimi kluczowymi miejscami. Począwszy od głównego punktu wymiany biletów na pole namiotowe i festiwal, który znajduje się na Starym Rynku, po wszystkie sceny, toalety i Audiotalks. Co ważne, punkt wymiany biletów czynny będzie w godzinach:

  • czwartek: od 18:00 do 22:00
  • piątek: od 09:00 do 7:30 następnego dnia
  • sobota: od 14:00 do 7:30 następnego dnia

Organizatorzy proszą, aby zgłaszać się do tego punktu z jak największym wyprzedzeniem – „im wcześniej wymienicie bilet na opaskę, tym mniejsze ryzyko stania w kolejkach”. Z opaską festiwalową będzie można wejść na teren plaży mniej więcej od godz. 18:00 w piątek i sobotę. Tak jak w poprzednich latach, bramy festiwalu będą otwarte z trzech stron – ich lokalizacje również widać na mapce. Rekomendowane jest okazywanie biletów w formie elektronicznej. -„Nie ma potrzeby drukowania i marnowania papieru” – tłumaczą.

Przeczytaj: Będziesz na Audioriver? Dołącz do naszej akcji z kartoniadą oraz wpisz się do księgi pamiątkowej

Na plaży dostępne będą dwa punkty (jeden duży i jeden mniejszy) z dostępem do wody pitnej. Znajdować się one będą wzdłuż głównej drogi na festiwalu. Wodą możecie napełniać również swoje bidony i butelki (plastikowe lub aluminiowe) do maksymalnej pojemności 0,6l.

Audioriver
Fot. Audioriver

Płatności na festiwalu

Wszystkie płatności na terenie festiwalu będą odbywać się tylko i wyłącznie bezgotówkowo. W przypadku braku karty możliwa będzie wymiana gotówki w jednym z punktów na terenie festiwalu na środki do wykorzystania za pomocą karty przedpłaconej Audioriver. Regulamin korzystania z kart przedpłaconych znajdziesz tutaj.

Audioriver
Fot. Audioriver

Aplikacja mobilna Audioriver Festival

Teraz trochę samouwielbienia, bo jest za co. Stworzyliśmy aplikację mobilną Audioriver Festival! W największym skrócie: centrum wszystkich najważniejszych informacji na temat festiwalu. Znajdziesz w niej m.in. FAQ, mapę, profile artystów i pełny harmonogram – w zakładce Program możesz ułożyć własny plan wydarzeń na ten weekend. Żyć, nie umierać, prawda?

Audioriver
Fot. Audioriver / aplikacja mobilna Audioriver Festival


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →