Wisłoujście zapowiada nową-starą scenę festiwalu

fot. Wisłoujście / materiały prasowe
Festiwale Zapowiedzi
wisłoujście

Już w dniach 18-20 sierpnia 2023, będzie miała miejsce szósta edycja festiwalu Wisłoujście. Event odbywający się na terenie gdańskiej twierdzy o tej samej nazwie, to ewenement jeśli chodzi o imprezowe kalendarium letniego sezonu w Polsce. Wydarzenie gromadzące wyłącznie krajowych reprezentantów i reprezentantki sceny elektronicznej, co roku przyciąga wielu słuchaczy.

Wisłoujście 2023 – na cały dzień

Festiwal Wisłoujście to święto polskiej, tanecznej elektroniki, które łączy wielowiekową architekturę, piękno okolicznej natury i specjalnie przygotowaną na tę okazję scenografię. Wydarzenie powstało z inicjatywy agencji Follow The Step (znanej z organizacji m.in. FEST Festival) oraz klubu Sfinks700 – jednej z najbardziej rozpoznawalnych clubbingowych marek nie tylko na Pomorzu, ale i w całej Polsce. Sopocki lokal od lat z powodzeniem kontynuuje kulturotwórczą misję ośrodka powstałego oryginalnie na początku lat 90.

Na terenie słynnej nadmorskiej fortecy po raz kolejny staną dobrze znane bywalcom i bywalczyniom sceny: kręcąca się wokół najróżniejszych odmian techno Twierdza, otoczony naturą i przeznaczony do odpoczynku Raj, skupiający się na przyjemnych dźwiękach disco i house’u Szaniec oraz rave’owy i wypełniony cięższymi dźwiękami Bastion. Tegoroczną nowością będzie powrót Sceny Dziennej, która będzie zabawiać zgromadzoną publikę przed zachodem słońca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wisłoujście Festival 2022 – Recap

Line-up tegorocznej edycji festiwalu ma zostać ogłoszony już niebawem.

Wisłoujście 2023 – bilety

Wejściówki na Wisłoujście 2023 można nabyć na stronie wydarzenia. Aktualnie 3-dniowe karnety EARLY BIRD dostępne są w cenie 319 zł. Z kolei bilety jednodniowe na piątek 18 sierpnia i sobotę 19 sierpnia w tej samej puli kosztują 199 zł. Dostępne są również bilety na niedzielę 20 sierpnia, które można nabyć w cenie 69.99 zł. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →