VTSS publikuje nowy, hipnotyczny singiel „For Your Safety”

Fot. Materiały promocyjne
News
VTSS chce zadbać o nasze bezpieczeństwo

Kawałek pochodzi z nadchodzącej EP-ki polskiej artystki, która ukaże się już w styczniu.

VTSS chce zadbać o nasze bezpieczeństwo

VTSS udostępnia „hipnotycznie zdekonstruowany klubowy utwór” For Your Safety, stanowiący drugi singiel z nadchodzącej EP-ki artystki Projections. Minipłyta, która ukaże się 28 stycznia, jest pierwszym wydawnictwem urodzonej w Polsce i mieszkającej obecnie w Londynie producentki i DJ-ki dla wytwórni Ninja Tune – Technicolour.

For Your Safety jest drugim singlem z EP-ki Projections zawierającej wszystkie moje archiwa z okresu lockdownu i marzenia oraz wizje, które wtedy snułam. Przelałam do muzyki moment osobistego przełomu, uzyskany po miesiącach niepokoju, umierających nadziei i marzeń; mój własny proces reinterpretacji świata zewnętrznego i ponownego dołączenia jako osoba i artystka do raz na zawsze zmienionego społeczeństwa – tłumaczy Martyna Maja.

VTSS – For Your Safety

VTSS – nowy rozdział w karierze

VTSS podkreśla dodatkowo, że Projections stanowi „nowy rozdział w jej życiu”, który jednocześnie jest powrotem do eksperymentalnych korzeni i zarazem rozpoczyna nowy etap w katalogu polskiej artystki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VTSS publikuje nowy, hipnotyczny singiel „For Your Safety”
Okładka Projections

VTSS – Projections – lista utworów

1. The need to avoid
2. Trust me
3. For your safety
4. Live laugh leave
5. Propaganda of success
6. Why we don’t deserve nice things

VTSS – światowa marka techno

Martyna Maja, znana szerzej jako VTSS, swoje pierwsze doświadczenia muzyczne zdobywała na warszawskiej scenie DIY techno. Tam również uczyła się inżynierii dźwięku. Po przeprowadzce do Berlina grała w najlepszych niemieckich klubach i wkrótce uzyskała status prawdziwej gwiazdy techno.  

Szerokim echem w światowych mediach traktujących o muzyce elektronicznej odbił się ubiegłoroczny materiał poświęcony VTSS w renomowanym brytyjskim czasopiśmie Mixmag (po raz pierwszy polski_a producent_ka znalazł_a się na okładce magazynu). VTSS dzisiaj to już nie tylko uznana artystka w kręgach wielbicieli przyspieszonego tempa, a prawdziwa światowa marka. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →