Trick or Beat już dzisiaj. Tych występów nie możesz przegapić [timetable]

Fot. Jacob Khrist
Eventpromo
Trick or Beat

Długo wyczekiwana, największa impreza halloweenowa z muzyką elektroniczną w naszym kraju – Trick or Beat – zmaterializuje się dzisiejszej nocy. Skład dosłownie pęka w szwach od znakomitości. Przedstawiamy pełen timetable oraz naszą rozpiskę uwzględniającą artystów, których nie można przegapić.

Trick or Beat. Hallowenowa uczta w rytm najlepszej elektroniki

3 sceny, ponad 30 DJ-ów z całego świata, audiowizualne show. Organizatorzy dzisiejszego wydarzenia we wrocławskiej Hali Stulecia – Loud Production – nie bawią się w półśrodki. Main Stage, Techno Stage, Chillout Stage – na trzech scenach swoje sety i live acty zaprezentują najlepsi na świecie.

Trick or Beat
fot. materiały prasowe
Trick or Beat
fot. materiały prasowe

Wystarczy spojrzeć na headlinerów – Jeff Mills, Luke Slater, Michael Meyer – postaci, bez których wkładu muzyka elektroniczna byłaby dzisiaj z pewnością uboższa. Kultowe miejsce, śmietanka DJ-ska, organizatorzy mający za sobą setki eventów – zacieramy ręce na pierwszą edycję Trick or Beat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok temu w biurze zrobiliśmy burzę mózgów. Zapytaliśmy się – jakich imprez nam w mieście brakuje, na jakie sami chcielibyśmy pójść? I taką imprezę zaczęliśmy w zeszłym roku już produkować. Z każdym kolejnym miesiącem ilość zaangażowanych osób się powiększała. Najlepiej było to widać gdy przy produkcji trzech scen, dekoracji, nagłośnienia, oświetlenia, biura czy logistyki. Przy Trick or Beat pracowało około setka osób. Dopieszczamy ostatnie szczegóły i w zasadzie czekamy na przyloty artystów. Line-up, który udało się nam zgrać jest gruby. Piękne dekoracje (które zjechały do nas z całej polski), produkcyjnie nie ma czego się wstydzić – już teraz wiem, że przeprowadzenie samej imprezy to w zasadzie formalność

– Tomasz Dobija-Dziubczyński, Loud Production.

Zanim wybierzemy się do Hali Stulecia, warto zaznajomić się z ogłoszonym niedawno timetable. Poniżej nasza autorska rozpiska po artystach, których nie możemy przegapić.

MEG | 19:30-21:00 Main Stage

Wieloletnia rezydentka krakowskiego Prozaka, jedna z najbardziej doświadczonych DJ-ek w naszym kraju. Kojarzona głównie z melodyjną elektroniką z niezwykłą zręcznością wplata w swoje sety trance’owe klasyki i połamane bity. Warto sprawdzić najnowszy set MEG dla STIMMULUS, aby przekonać się o szerokich horyzontach polskiej DJ-ki z potężnym, scenicznym bagażem doświadczeń. MEG to idealna propozycja na wejście w halloweenową noc.

Trick or Beat, MEG
MEG / via Facebook


Elias Doré | 21:00 – 22:30 Chillout Stage

Berliński kolektyw Rebellion der Träumer został gospodarzem chilloutowej sceny ulokowanej na poczet imprezy Trick or Beat. Najciekawiej zapowiada się występ wschodzącej gwiazdy deepowej sceny naszych zachodnich sąsiadów – Eliasa Dorégo. Jego sety, utrzymane w stylu downtempo, to prawdziwa mieszanka stylów. Wynika to z faktu, że w przeszłości artysta występował w kilku zespołach, grając afro funk w Dakarze, gipsy w Londynie oraz reggae i soul w Berlinie.

An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka live | 23:00 – 00:30 Techno Stage

Spotkanie na szczycie polskiej czołówki muzyki elektronicznej nie zdarza się zbyt często. Winszujemy takim projektom, wychodzącym poza standard, nadającym naszej scenie mocnego zastrzyku świeżości. Trzech artystów, tona sprzętu, jedna scena. Pionierska inicjatywa na polskiej scenie elektronicznej już w ten piątek na Techno Stage. Koneserski rarytas gwarantowany.

Trick or Beat, An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka
An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka / fot. Joanna Probola

Planetary Assault Systems live | 00:30 – 02:00 Techno Stage

Legenda brytyjskiego techno – Luke Slater – w 1993 roku objawił światu nowy projekt. Występy Planetary Assault Systems bywają eksplozją nagromadzonej, surowej energii, choć zdarza nam się konfrontować na żywo z jego bardziej wyrafinowanym graniem. Jedno jest pewne – jest tu wszystko, czego oczekujemy od współczesnej elektroniki – moc, odwaga, energia, prawda, fizyczność i duchowość. Fani techno będą w niebie. 

Jeff Mills | 02:00 – 04:00 Main Stage

Ciarki przechodzą na samą myśl o spotkaniu z muzykiem mającym niebagatelny wpływ na rozwój muzyki techno. Trudno wymienić wszystkie zasługi i osiągnięcia muzyczne, jakie na koncie ma The Wizard – zresztą czy komuś w ogóle trzeba przedstawiać tę postać? Żyjąca legenda, której spuścizna zostanie z nami na wieki.

Trick or Beat, Jeff Mills
Jeff Mills / fot. via musicradar.com

Temudo b2b Cravo | 04:00 – 06:00 Techno Stage

Portugalskie techno górą. Reprezentanci tamtejszej, niezwykle silnej sceny rozprawią się z nami swoja nowoczesną wizją muzyki technicznej. Portugalskie techno sound to pieczęć doskonałości i potężnego, dopieszczonego, gorącego brzmienia. Wyczuwamy dwugodzinny ogień.

Grace Dahl | 06:00 – 07:30 Techno Stage

Ostatnie chwile Trick or Beat oddajemy w ręce Grace Dahl. Pochodząca z Amsterdamu artystka jest obecnie w czołówce prężnie rozwijającej się lokalnej sceny i szybko zmierza w kierunku międzynarodowego uznania. Znana z wyrafinowanego mieszania stylami – bazą jest tu grooviaste techno z dużą ilością wpływów old school’i i hard groove’u. Swoje zaawansowane umiejętności prezentowała na wielu renomowanych imprezach w całej Europie, takich jak Awakenings, Vault Sessions i EXHALE. Prosto z Amsterdam Dance Event przyjedzie zagrać closing set na scenie pod egidą ekipy Vault Session.

Trick or Beat, Grace Dahl
Grace Dahl / fot. via amsterdam-dance-event.nl

Trick or Beat – timetable

Trick or Beat
fot. materiały prasowe

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →