Trentemøller prezentuje nowy singiel i zapowiada występy w Polsce

Fot. Materiały promocyjne
News
Trentemøller pisze nowy rozdział w swojej karierze

Dwa mocne newsy z obozu duńskiego mistrza elektroniki. Artysta wypuścił do sieci nowy kawałek oraz zapowiedział, że w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj.

Trentemøller pisze nowy rozdział w swojej karierze

Żywa legenda elektroniki, Trentemøller, powrócił z nowym singlem zatytułowanym All Too Soon. Kawałek promuje płytę Duńczyka – Memoria, która ma się ukazać na początku przyszłego roku. Trentemøller zapowiada, ze będzie to zupełnie nowy rozdział w jego twórczości, który otwarty zostanie dużą trasą koncertową. W jej ramach artysta odwiedzi również Polskę –27 lutego pojawi się w krakowskim Studiu i 28 lutego w warszawskiej Progresji.

Trentemøller – nowy singiel, nowa płyta

Singiel  All Too Soon wedle słów samego Trentemøllera „bada pozornie diametralne relacje światła i ciemności, życia i śmierci, dnia i nocy, miłości i nienawiści. Te dualistyczne i symbiotyczne powiązania wpływają na siebie nawzajem w miarę wzajemnego oddziaływania”. Utworu możecie posłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trentemøller: All Too Soon

Trentemøller – światowa gwiazda elektroniki

Anders Trentemøller to pochodzący z Kopenhagi DJ i producent. Muzyk znany też jest pod kilkoma innymi pseudonimami: Businessman, P.O.Q czy Run Jeremy. Międzynarodowy rozgłos przyniosła mu płyta The Last Resort. Po jej wydaniu występował na całym świecie, między innymi na Coachella Festival w Stanach Zjednoczonych, Glastonbury w Wielkiej Brytanii, Roskilde w Danii, Melt! czy na polskim Audioriver.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →