Tiësto pod nowym aliasem remixuje French 79

Fot. Plejada
News
Tiesto

Tiësto wypuścił właśnie nowy remiks po house'owym aliasem VER:WEST. Posłuchajcie i oceńcie, jak Wam się podoba!

Tiësto w house’owej odsłonie

Tiësto zadebiutował pod nowym aliasem VER:WERST w lipcu 2020 roku. Wystąpił między innymi na evencie online Tomorrowland Around The World. Zdążył też wydać już kilka utworów, jak choćby 5 Seconds Before Sunrise, Elements Of A New Life będący nawiązaniem do jego albumu Elements Of Life.

VER:WEST określiłbym jako melodyjny house. Jest o wiele głębszy, bardziej chłodny i ma zupełnie inną energię niż Tiësto. Dostałem okazję od Tomorrowland, aby wyrazić inną stronę mnie, czego nigdy wcześniej nie robiłem
– mówi artysta.

tiesto

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj premierę miał z kolei remiks utworu Diamond Veins (oryginalnie wykonanego przez French 79). Track z wokalem Sary Rebeki stał się dość rozpoznawalny w świecie synth wave. VER:WEST dołączył zatem do takich artystów jak Kid Francescoli, Blowsom, DJ Oli i wielu innych, którzy również wzięli go na warsztat.

VER:WEST — Diamond Veins

W wersji Tiësto mimo house’owego beatu bardzo wyraźnie słychać trance. Utwór w porównaniu do oryginału jest też zdecydowanie szybszy. Oddaje jednak nastrój, który chciał w deklaracji uzyskać artysta.

Tiësto i French 79?

Simon Henner, znany pod aliasem French 79, jest francuskim artystą muzyki elektronicznej z Marsylii we Francji. Karierę rozpoczął w 2010 roku wraz z założeniem Nasser, w którym był gitarzystą.

French 79

Pierwszym ważnym momentem w mojej karierze było wydanie naszej pierwszej EPki z Nasserem dziesięć lat temu. Zostało to bardzo dobrze przyjęte przez otaczających mnie ludzi, potem przez prasę, a potem przez sale koncertowe. To był początek mojej „kariery zawodowej” w tym sensie, że mogłem zacząć z tego żyć. Wszystko potoczyło się dość szybko, ponieważ w pierwszym roku musieliśmy zagrać około stu koncertów w całej Francji, a także za granicą

– opowiada French 79

French 79 feat. Sarah Rebecca — Diamonds Veins

Po wydaniu 4 albumów założył popowy band Husbands wraz z innymi francuskimi artystami Kidem Francesoli (Mathieu Hocine) i Oh! Tiger Mountain (Mathieu Poulain). Po raz pierwszy wyprodukował muzykę pod nazwą French 79 w 2014 roku z debiutanckim singlem Between the Buttons i EP-ką Angel.

Ciekawe kiedy kolejna kolaboracja Tiësto  i French 79?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →