Tęsknicie za latem? W takim razie posłuchajcie najnowszego nagrania Carla Coxa i Franky’ego Waha

Fot. Weraveyou.com
News
Carl Cox patrzy na wschód słońca

See the Sun Rising to drugi wspólny utwór obu artystów, który zapowiada pierwszą od ponad dekady płytę Carla Coxa Electronic Generations.

Carl Cox patrzy na wschód słońca

W przyszłym miesiącu niekwestionowany król techno, Carl Cox, wyda za pośrednictwem labelu BMG swój długo oczekiwany najnowszy studyjny album. Od momentu ogłoszenia Electronic Generations fani otrzymywali w sporych ilościach jego fragmenty w postaci singli i fragmentów utworów, a teraz do tej bogatej listy dopisać możemy singiel zatytułowany See the Sun Rising, w którym gościnnie udziela się Franky Wah.

See the Sun Rising to mocno melodyjny, wakacyjny niemal kawałek, napędzany zadziornym bitem, który jest owocem ponownej współpracy obu artystów. W 2021 roku Panowie wydali singiel We Are One.  

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Doświadczenie muzyczne na najwyższym poziomie

Nasza wspólna praca nad drugim kawałkiem jest tylko świadectwem tego, jak bardzo dobrze z Carlem się rozumiemy i dogadujemy w studiu. Odwiedziłem jego dom w zeszłym roku i wspomniał wtedy, że ma zamiar wydać album, ale nie miałem pojęcia, że poprosi mnie o bycie jego częścią. To dla mnie duży zaszczyt

tłumaczy Franky Wah.

O swojej nowej płycie Carl Cox mówi zaś:

Czuję się bardzo szczęśliwy, że mam możliwość podzielenia się tym albumem. Jako aktywny artysta i DJ mam okazję grać na całym świecie i widzieć ludzi cieszących się wspólnym doświadczeniem bycia razem i tańczenia razem. Zebrałem wszystkie elementy, których nauczyłem się, obserwując tłumy w klubach i na festiwalach, dodałem swoje brzmienie i postarałem się przynieść wam prawdziwe doświadczenie muzyki elektronicznej na najwyższym poziomie.

Krążek Electronic Generations trafi do oficjalnej sprzedaży 28 października.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →