Taste The Music zabierze nas wprost do opuszczonego basenu

News
Taste The Music na fali

Ekipa Taste The Music po raz kolejny przyszykowała coś specjalnego, aby sprawić nam trochę radości w czasie pandemii.

Taste The Music na fali

Taste The Music We Are One! – tak nazywa się event online z udziałem teamu Taste The Music. Tym razem ekipa postanowiła  zameldować się w opuszczonym od ponad 3 lat basenie Akwawit w Lesznie. W latach swojej świetności basen odwiedzały tłumy ludzi, którzy przybywali do Leszna praktycznie z całej Polski. Taste The Music doszli do wniosku, że ta wyjątkowo piękna przestrzeń idealnie nada się, jako „przestrzeń koncertowa”.

W największym basenie zostanie zbudowana konsoleta i będą prezentowane sety dj’skie!  Zagrają założyciele labelu Loui oraz Tommy Gustav, a za warm up odpowiedzialny będzie Deep infect – możemy przeczytać w informacji prasowej.

taste the music na fali

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

  Tomek Gnaciński i Wojtek Kucharski

Stream z wydarzenia będziecie mogli zobaczyć w najbliższą sobotę (06/03) od godziny 20:00 na kanale YouTube Taste The Music.

Jesteśmy wdzięczni współorganizatorom, czyli Visual Sensation, którzy w tych trudnych dla nas czasach nam pomagają i nie biorą za to złotówki – dodaje Wojciech 'Loui’ Kucharski.

Partnerem wydarzania jest Muno.pl.

Taste The Music – z pasji do muzyki house

Taste The Music to powstały pod skrzydłami Pierogi Records label, prowadzony przez Tomka Gnacińskiego z duetu Groove Cocktail oraz Wojtka Kucharskiego znanego jako Loui. TTM od ponad dekady ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów ściśle związanych z muzyką house.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →