Taste The Music zabierze nas wprost do opuszczonego basenu

News
Taste The Music na fali

Ekipa Taste The Music po raz kolejny przyszykowała coś specjalnego, aby sprawić nam trochę radości w czasie pandemii.

Taste The Music na fali

Taste The Music We Are One! – tak nazywa się event online z udziałem teamu Taste The Music. Tym razem ekipa postanowiła  zameldować się w opuszczonym od ponad 3 lat basenie Akwawit w Lesznie. W latach swojej świetności basen odwiedzały tłumy ludzi, którzy przybywali do Leszna praktycznie z całej Polski. Taste The Music doszli do wniosku, że ta wyjątkowo piękna przestrzeń idealnie nada się, jako „przestrzeń koncertowa”.

W największym basenie zostanie zbudowana konsoleta i będą prezentowane sety dj’skie!  Zagrają założyciele labelu Loui oraz Tommy Gustav, a za warm up odpowiedzialny będzie Deep infect – możemy przeczytać w informacji prasowej.

taste the music na fali

  Tomek Gnaciński i Wojtek Kucharski

Stream z wydarzenia będziecie mogli zobaczyć w najbliższą sobotę (06/03) od godziny 20:00 na kanale YouTube Taste The Music.

Jesteśmy wdzięczni współorganizatorom, czyli Visual Sensation, którzy w tych trudnych dla nas czasach nam pomagają i nie biorą za to złotówki – dodaje Wojciech ‚Loui’ Kucharski.

Partnerem wydarzania jest Muno.pl.

Taste The Music – z pasji do muzyki house

Taste The Music to powstały pod skrzydłami Pierogi Records label, prowadzony przez Tomka Gnacińskiego z duetu Groove Cocktail oraz Wojtka Kucharskiego znanego jako Loui. TTM od ponad dekady ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów ściśle związanych z muzyką house.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


KAWA’ranna wpadnie z wizytą do redakcji Muno

19 lutego 2021
Taste The Music zabierze nas wprost do opuszczonego basenu

Taste The Music AIR – polski streaming w ofensywie

21 maja 2020
Taste The Music zabierze nas wprost do opuszczonego basenu

Taste The Music świętuje dziesiąte urodziny

30 września 2020
Taste The Music zabierze nas wprost do opuszczonego basenu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.