Taste The Music świętuje dziesiąte urodziny

News
Taste The Music

Taste The Music ma już dziesięć lat, a przecież doskonale pamiętamy jej początki. Kiedy to zleciało? Nie wiemy i przypuszczamy, że również Tomek Gnaciński i  Wojtek Kucharski dopiero niedawno zdali sobie sprawę, że stuknęła im ta dycha wspólnego robienia muzyki.

Taste The Music – kiedy to się zaczęło?

Na początku była zajawka, a jak wiadomo, z zajawki wykluwają się najlepsze projekty. Tomek Gnaciński i Wojtek Kucharski z fascynacji i spełniania się za konsoletą, poszli o krok dalej i zdecydowali się stworzyć własny label. Markę, która postawi na house oraz brzmienia mu bliskie, wytwórnię polską i promującą tych artystów, którzy wiedzą, jak bawić się muzyką oraz żonglować brzmieniem.

Wydawali takich wykonawców jak Dj Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer, czy Seb Skalski. Obecnie Taste The Music mierzy się nie tylko z wyszukiwaniem i wypuszczaniem na rynek (nie)oszlifowanych elektronicznych diamentów, ale również organizuje niezapomniane imprezy. Jak iść – to tylko do przodu, zgadza się?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Loui PL Feat. John James – Dance Until The Morning

Taste The Music zrobili z pasji pracę

Dziesięć lat doświadczenia, spędzonych na muzycznej produkcji brzmi poważnie i tak też traktują to Tomek Gnaciński i Wojtek Kucharski. Co prawda, kiedy praca sprawia komuś przyjemność, to przestaje być pracą, jednak w działalności Taste The Music, prócz frajdy oraz energii, zasadniczo widać też zaangażowanie wkładane w każdy ich projekt. Od wypuszczenia singla po albumy i jeszcze dalej: prowadzenie własnej audycji czy organizowanie swoich imprez z autorskim klimatem. Niedawno mogliście przeżyć niezapomniane chwile na Taste The Summer Air, a teraz, cóż, szykujcie się na urodziny labelu, bo ta data z pewnością nie pozostanie pusta w kalendarzu Taste The Music.

Taste The Music

10 lat Taste The Music – świętujemy razem

Celebracja dziesiątych urodzin zbliża się wielkimi krokami i choć pora na świętowanie jubileuszu może nie jest wymarzona, to Gnaciński i Kucharski zadbają o to, byście bawili się tak, jak kilka lat temu, gdy stuknęło im sześć lat na scenie. Zapamiętajcie tą datę: 24 października 2020 roku, bo będzie się działo. Taste The Music ożywi Was odpowiednio najlepszym house’owym brzmieniem i energią, godną swej urodzinowej imprezy.

Taste The Music 6th Birthday Party Official Aftermovie

Koniecznie sprawdzajcie Facebooka, bo wkrótce na stronie labelu pojawi się więcej informacji!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →