Taste The Music AIR – polski streaming w ofensywie

178
Eventpromo

Już w tę sobotę odbędzie się impreza streamingowa Taste The Music AIR. Hangar w Lesznie na kilka ładnych godzin zamieni się w przestrzeń przepełnioną muzyką.

Taste The Music AIR nadaje z Leszna

Szykujcie się na streamingową ucztę muzyczną. Już w ten weekend hangar leszczyńskiego lotniska posłuży za przestrzeń do serwowania muzyki. Miejscówka jest naprawdę wyjątkowa i gwarantuje niepowtarzalny klimat imprezy, którą będziecie mogli obejrzeć w internecie. Zaparkowane w tle samoloty, będące wizytówką miasta, dopełnią całości przedsięwzięcia nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Organizatorzy zapowiadają, że całość transmitowana będzie w wysokiej jakości przy użyciu kilku kamer.

Taste The Music AIR – line-up i informacje

Impreza odbędzie się już w ten weekend, 22 maja. Start przewidziany jest na godzinę 16:00. No i dochodzimy do najważniejszego punktu programu, bowiem organizatorom udało się zgromadzić niesamowitą ekipe DJ-ską. Wśród nich są również członkowie naszej redakcji! W Lesznie wystąpią: Asca, Bartes, ConradQ, Deep Infect, Gigi, Juniore, Loui, Matthew Clarck, Malvee, Neevald, Tommy Gustav. Wokalnie wspomogą ich Jacob A oraz John James.

Transmisja wydarzenie będzie dostępna na Facebooku i kanale YouTube Taste The Music, zaproszonych artystów i mediów.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.