KAWA’ranna wpadnie z wizytą do redakcji Muno

News
KAWA’ranna wpadnie z wizytą do redakcji Muno

Kawa najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie. Dlatego też w najbliższą sobotę z wielką przyjemnością przyjmiemy w nasze redakcyjne progi Tomka (Tommy Gustav) i Wojtka (Loui) z audycji KAWA’ranna.

KAWA’ranna – audycja mocna niczym mała czarna

Tomek (Tommy Gustav) oraz Wojtek (Loui PL) to znani w środowisku DJe oraz producenci, którzy muzyką zajmują się już od kilkunastu lat. Ich przyjaźń oraz wspólne zainteresowania przełożyły się na to, że duet podjął wiele wspólnych inicjatyw. Najważniejszą z nich jest założenie w 2010 roku wytwórni Taste The Music.

Taste The Music to przede wszystkim duża rodzina producentów, wokalistów, instrumentalistów wspierających się nawzajem. Większość wydanych utworów pochodzi od polskich artystów. To  także niezliczone imprezy organizowane własnymi środkami, dla osób kochających muzykę house i szeroko pojętą kulturę – piszą o wytwórni obaj Panowie.

W czasie pandemii, kiedy życie klubowe zamarło, Tomek i Wojtek wpadli na pomysł prowadzenia cyklicznej audycji live. Pierwszy odcinek KAWY’rannej wystartował w kwietniu 2020 roku i spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Do dzisiaj nakręcono 37 odcinków audycji. Muzycy odwiedzili już takie miejsca, jak np.: Manufaktura Gliny, Klub Na Fali, Lofty Leszno i Studio Olek Bortel Photography.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

kawa'ranna

KAWA’ranna odwiedzi naszą redakcję

Premierowa odsłona kolejnego epizodu programu odbędzie się już jutro, tzn. 20 lutego. Tym razem prowadzący odwiedzą redakcję Muno.pl oraz TBA Agency.

W najbliższą sobotę odwiedzamy redakcję muno.pl oraz TBA Music w Poznaniu! Porozmawiamy z założycielami oraz pomysłodawcami muno.pl czy TBA agency o tym jak tworzyć muzyczne serwisy czy eventy na kilka tysięcy ludzi popijając dobrą kawę! – możemy przeczytać w opisie wydarzenia na Facebook’u.

Zobaczcie odcinek KAWY’rannej z Muno.pl w roli głównejPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →