Taste The Music świętuje swoje 11. urodziny

Fot. Patronite/Taste The Music
Eventpromo
Taste The Music

Już 9 października w Lesznie będziecie mieć okazje wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Label Taste The Music świętować bowiem będzie swoje 11. urodziny. Sprawdźcie, co będzie się działo.

Prężnie działające Taste The Music

Taste The Music to polska wytwórnia muzyczna założona przez Tomasza Gnacińskiego (Groove Cocktail) i Wojciecha Kucharskiego (Loui & Scibi).

Taste The Music

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok temu pisaliśmy, że labelowi stuknęło dziesięciolecie działalności. Zastanawialiśmy się wówczas kiedy to zleciało oraz jakie były jego korzenie. Odpowiedź jest prosta, wszystko zrodziło się z miłości do muzyki! Zaowocowało to ciągłym poszukiwaniem artystów, którzy wpisują się w ogólny, house’owy klimat wytwórni.

Wydawali takich wykonawców jak Dj Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer czy Seb Skalski. Obecnie Taste The Music mierzy się nie tylko z wyszukiwaniem i wypuszczaniem na rynek (nie)oszlifowanych elektronicznych diamentów, ale również organizuje niezapomniane imprezy.

Wyjątkowe streamy We Are One

Taste The Music prezentuje We Are One Part 2!

Większość z nas została mocno zaskoczona i przytłoczona pandemiczną rzeczywistością. We Are One ze swoim rozmachem i przyjemną stroną wizualną zapełniały pustkę, jaka się wytworzyła w czasie trwania klubowych restrykcji.

Nadszedł czas na kolejny event online z naszym udziałem. Po bardzo udanym Taste The Music AIR postanowiliśmy zagrać w opuszczonym od ponad 3 lat basenie Akwawit w Lesznie. Dobrze znane miejsce na mapie Leszna i nie tylko. W latach swojej świetlności basen odwiedzały tłumy ludzi praktycznie z całej Polski.

We Are One Basen Akwawit

We Are One Złomowisko

Dodatkowe projekty

Label to również o cykle imprez kryjące się pod nazwami Spiritual Series-Spiritual in The Nature. To imprezy w klimatach Afro House oraz Organic House, oraz cykl o nazwie KRESH! To z kolei imprezy o charakterze Disco House, Nu Disco, Funk, Soul.

11. urodziny Taste The Music! Pop Up Store & Kawa’ranna!

Taste The Music

Z okazji 11. urodzin labelu, 9 października na Brackiej 14 w Lesznie szykują się takie atrakcje jak: występy znanych osobistości ze sceny klubowej, nadawanie audycji, podczas której będziecie mogli się pobawić, serwowanie pysznej kawy oraz inne atrakcje. Zachęcamy do śledzenia eventu na Facebooku!

Wieczorem zaś przenosimy się do poznańskiego klubu Sinner, gdzie od 22 zaczniemy nocną część świętowania.

Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →