Tama z mocną propozycją na maj

Paula Temple / fot. Eric L via Facebook
Eventpromo
paula temple

Poza cyklem Obsession, poznański klub Tama ma dla fanów techno i nie tylko jeszcze więcej dobrych wiadomości! Zapowiada się solidnia majówka.

Na początek trochę żaru z Ibizy

Na inaugurację weekendu majowego, w piątek 28 kwietnia, wystąpi niderlandzka gwiazda muzyki house oraz tech-house, od lat bazująca na Ibizie – Chelina Manuhutu. Organizatorzy zapowiadają, że jeśli pogoda pozwoli to zostanie otwarta druga scena mieszcząca się na dziedzińcu, a wraz z nią dodatkowe bary oraz strefa chillout.

Na głównej scenie wraz z gwiazdą wieczoru wystąpią neeVald oraz Bassment.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chelina Manuhutu DJ Set From The Alternative Top 100 DJs Virtual Festival 2020

Noc z techno

Następnego tygodnia, 5 maja, Tama zaprasza na imprezę Open Air, gdzie zagości Nørbak, Sin, Thomas Palec.

Tego dnia miał wystąpić Oscar Mulero oraz Kwartz, jednak przedstawiciele PoleGroup zdecydowali się przenieść wizytę tych wyjątkowych postaci sceny techno na sezon jesienno-ziomowy.

Nørbak – HATE Podcast 261

Warszaty voguingu z Father Daniel Elle – nowa data

Sobotnie wczesne popołudnie, 6 maja będzie należeć do Danila Vitkowskiego, znanemu pod aliasem Father Daniel Elle, jednego z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek ballroomowej sceny Europy Wschodnie. Artysta zaprasza Was na warsztaty, gdzie przybliży Wam historię, zasady i technikę Vogue Old Way oraz Vogue Femme.

Borders of Creativity. Odcinek 1: Danil Vitkovski

Kaśka Sochacka na niedzielę

Wiosenna trasa Kaśki Sochackiej powoli dobiega końca. W niedzielę 7 maja artystka wraz z zespołem zaprezentuje koncertowe wersje znanych z płyt piosenek w Tamie. Bilety na ten koncert zostały wyprzedane!

Kaśka Sochacka – Niebo było różowe

Kobiety przejmują scenę

Z kolei 12 maja do Tamy powróci mistrzyni ciężkiego techno, ceniona zarówno za własne produkcje, jak i świetne występy. Artystka, która zaciera granice konwencji i gatunków – Paula Temple.

Urodzina w Wielkiej Brytanii producentka i didżejka obecna na scenie klubowej od prawie dwóch dekad. Artystka koncentruje swoją uwagę nie tylko na muzyce, ale też na klubowym aktywizmie, realizując się w obu tych dziedzinach za sprawą własnego labelu – Noise Manifesto.

Tego wieczoru wystąpią również Hybral, LAVEN oraz vj Lola Haze.

Paula Temple – Time Warp 2022 – ARTE CONCERT

Majówka w Tamie – bilety

Wejściówki na wszystkie wyżej wymienione wydarzenia możecie nabyć do 31 marca w cenie 40 zł u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →