Tama w ten weekend świętuje swoje 5. urodziny

Eventpromo
tama

Tama działa w poznańskiej Izbie Rzemieślniczej już od 5 lat. W ten weekend włodarze klubu zapraszają na imprezę urodzinową. Sprawdźcie, co przygotowali na tę okazję.

Tama świętuje 5. urodziny

Poznański klub Tama działa już 5 lat i w tym czasie stał się jednym z najważniejszych punktów na klubowej mapie Polski. We wnętrzach Izby Rzemieślniczej wystąpili najważniejsi przedstawiciele polskiej i światowej muzyki elektronicznej. Czerwiec to tradycyjnie miesiąc, w którym Tama świętuje urodziny. Tegoroczne przypadają na najbliższy weekend! Sprawdźcie, co będzie się działo!

tama

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Urodziny Tamy – bilety

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia, urodziny Tamy w tym roku odbędą na świeżym powietrzu, na Dziedzińcu Izby Rzemieślniczej. O najlepszą selekcję klubowej elektroniki podczas dwóch dni imprezy zadbają: Sin & Tom Palash (19 czerwca) oraz Glasse w formule all night long (20 czerwca).

Wstęp na piątkową imprezę jest darmowy, natomiast wejściówki na sobotę, w cenie 20 zł, kupicie na stronie Biletomat.pl.


Tama prezentuje pierwszą kolekcję merchu

To nie koniec wieści. Kilka dni temu pojawiła się pierwsza kolekcja oficjalnego merchu Tamy. Ciuchy i gadżety, które się w nim znalazły, to efekt współpracy Noriakiego, Barta Sucharskiego, marki RAG i Loli Haze.

Wielokrotnie pytaliście o możliwość wysyłki kultowych już skarpetek z zygzakiem, zdarzały się również próby wrogiego przejęcia staffowych koszulek z logo. Wychodząc naprzeciw potrzebom oddajemy w Wasze ręce stworzone we współpracy z Noriakim, Bartem Sucharskim, RAG & Lolą Haze ciuchy i gadżety, które idealnie sprawdzą się nie tylko jako remedium na klubową tęsknotę, ale również w ferworze imprezy, gdy wrócimy już do stanu normalności.

Produkty z merchu Tamy znajdziecie pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →