Zwidy, czyli Noriaki, Bart i Niebieski ze wspólną wystawą

News
zwidy, noriaki, bart, niebieski

Trzech znanych polskich twórców streetartowych - Noriaki, Bart Sucharski i Niebieski Robi Kreski połączyli siły, czego efekt będzie można podziwiać podczas wystawy w Warszawie.

ZWIDY – wspólna wystawa Noriakiego, Barta Sucharskiego i Niebieski Robi Kreski

13 grudnia o godzinie 19:00 w Studiu Tatuażu M66 w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy Zwidy, czyli wspólnego dzieła trzech streetartowców – Noriakiego, Barta oraz Niebieskiego. Na wystawie zobaczycie ich prace: obrazy kartony, światła, dymy i dziwadła. Co to dokładnie będzie? Żeby się tego dowiedzieć musicie wpaść na wystawę.

Zwidy nie widy.
Na pierwszy rzut oka widać, że niewiele widać.
W sumie wiele się tam dzieje, ale co dokładnie?
Trudno to opisać – musicie zobaczyć sami.

zwidy, noriaki, bart, niebieski

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sprawdźcie także: Bart Sucharski: „Dziś najchętniej wybieram street-art” – wywiad


Noriaki

Noriaki to chyba najbardziej charakterystyczny polski artysta uliczny. Stworzoną przez niego postać Watchera, czy inaczej Pana Peryskopa można spotkać na murach, w bramach czy odrapanych ścianach, nie tylko w Poznaniu, ale też w wielu innych miastach na całym świecie. Coraz częściej jego dzieła można zobaczyć także w galeriach.

Bart Sucharski

Bart Sucharski to dj, grafik, designer i rzeźbiarz. Od lat projektuje plakaty dla najważniejszych miejsc koncertowych i imprezowych w Polsce. Jest także odpowiedzialny za projekt nowej statuetki Munoludy. Jako DJ Discobart grywa w klubach całego kraju, prezentując wysmakowaną selekcję disco i house.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#night #art #warsaw #france?? #photography #city #powisle #colour #men #horse

Post udostępniony przez Bart Sucharski (@bartsucharski)

Niebieski Robi Kreski

Niebieski Robi Kreski to warszawski malarz i streetartowiec. Jego dzieła można znaleźć zarówno w galeriach, jak i na murach, samochodach i wielu widocznych miejscach na ulicach naszej Stolicy.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →