Tama i kolejny weekend dla wielbicieli przekrojowej muzyki elektronicznej

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Wallis

Już w najbliższy weekend murami poznańskiej Tamy zawładną dźwięki z pogranicza muzyki house i techno. Za DJ-ką pojawi się między innymi wieloletni przyjaciel klubu Keytov w odsłonie all night long. Sobota należeć będzie natomiast do odkrycia berlińskiego podziemia w postaci Wallis. Sprawdź szczegóły obu wydarzeń!

Tama. Piątkowe one man show

Piątkowa noc należeć będzie do jednego z najbardziej zasłużonych DJ-ów w naszym kraju. Keytov ze swoim 15-letnim doświadczeniem na scenie w formacie all night long brzmi jak najlepsza przejażdżka przez wszystkie rejony muzyki elektronicznej. Wojtek Kowalkowski to rezydent Tamy, który ze swoją wyborną selekcją nie tylko pojawia się w najważniejszych polskich klubach, ale także zasila składy ikonicznych festiwali, jak Audioriver czy Wisłoujście.

Tama i kolejny weekend dla wielbicieli przekrojowej muzyki elektronicznej
Keytov / fot. AEN Studio

Czytaj także: Selekcja: Keytov dla Muno.pl. Kultura klubowa całym sercem, bez tajemnic

Wojtas jest od lat nie tylko artystycznie związany z Tamą. Za DJ-ką dał się poznać jako techniczny perfekcjonista o indywidualnej, purystycznej selekcji. Przekonać się o tym mogła publika w praktycznie wszystkich liczących się klubach i festiwalach w Polsce. Od jakiegoś czasu przeciera szlaki również jako producent, kreując własny styl słuchem, a nie aktualną modą do gatunku czy tempa. Solenizant zagra swojego pierwszego w Tamie all night longa, nie może Was zabraknąć!

– zapowiadają organizatorzy.

Wstęp na imprezę z Keytovem jest do północy darmowy dla osób biorących udział w wydarzeniu na Facebooku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama. Berlińska ofensywa

W sobotę w Tamie czeka nas gratka dla fanów bezkompromisowego techno w wykonaniu rozchwytywanej w ostatnim czasie DJ-ki z Berlina – Wallis. Sam gatunek, w którym specjalizuje się berlińska DJ-ka, ostatnio zdecydowanie przyspieszył, stał się twardszy i szybszy, lecz niekoniecznie silniejszy. Brakuje mu momentami radości i entuzjazmu, co jest nie jako wizytówką Wallis. DJ-ka i producentka młodego pokolenia znana jest z mocnego, inspirowanego hardcore’em brzmienia techno. Na uwagę zasługują nie tylko jej wyróżniające się sety, ale przede wszystkim produkcje, pełne ekstatycznych wariacji, momentami nawet bezczelnych motywów.

Bardziej skupia się na tym, co „tu i teraz”, niż rozgrzebuje historię. Wallis lubi opowiadać nie tylko słowami, ale i muzyką. Taka też jest najnowsza EP-ka Trust No One wydana we własnej wytwórni Jell. Poruszająca sferę emocjonalną oraz intymną metamorfozę, pełna jest prywatności i rzeczy nowych — stworzonych z myślą o ciągłym ich odkrywaniu. Dedykowana zagubionym wędrowcom pragnącym unikalnej oprawy dźwiękowej, charakteryzuje się typowymi dla Wallis konstrukcjami i świeżymi pomysłami

– pisał o Wallis Damian Badziąg.

Wallis – HÖR BERLIN

Wallis sobotniej nocy akompaniować będą Daisy Cutter oraz związana z wrocławską sceną Ada Stawiarz. Za oprawę wizualną odpowie jedna z najlepszych VJ-ek w naszym kraju, niezastąpiona vj Lola. Wejściówki na imprezę dostępne są w cenie od 10 złotych.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →