Swedish House Mafia ponownie w Polsce! [AKTUALIZACJA]

News
Swedish House Mafia wydaje nowy album

Szwedzka supergrupa, szykując się do wydania kawałka z The Weeknd, zaczęła zapowiadać swoją nową trasę koncertową, obejmującą największe areny na świecie. Swedish House Mafia wystąpią też w Polsce!

Mocny rok Swedish House Mafii

Jeszcze nie tak dawno, bo w połowie lata mieliśmy przyjemność podzielić się z Wami wzbudzającą niemałe zainteresowanie informacją o muzycznym powrocie Swedish House Mafii. Szwedzkie trio wydało po ponad 9-letniej produkcyjnej przerwie kawałek It Gets Better, który zaledwie kilka dni później zapchnęło z tronu list przebojów Lifetime z Ty Dolla $ign i 070 Shake.

Pierwszy od 9 lat singiel Swedish House Mafii zatytułowany It Gets Getter jest zgoła inny brzmieniowo, niż te sprzed złotej ery grupy. Fani przyzwyczajeni do chwytliwych progressive house’owych brzmień mogą poczuć ogromny zawód, ponieważ kawałek, którego premiera wzbudziła poruszenie wśród całego świata EDM, prezentuje totalnie nowe – mroczne, niezwykle świeże – brzmienie Swedish House Mafii. – pisaliśmy w ostatnim artykule poświęconym SHM.

Posłuchaj Lifetime Swedish House Mafii z Ty Dolla $ign i 070 Shake

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po dwóch muzycznych krokach, przyszedł czas na szalony ruch biznesowy. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angelo zostali pierwszymi artystami, którzy nawiązali współpracę z… marką IKEA, tworząc nową kolekcję artykułów domowych. Jej premiera będzie mieć miejsce we wrześniu 2022 roku.

Szwedzi zaznaczyli swoją obecność również na płaszczyźnie gamingowej. Soundtrack najnowszej gry FIFA wzbogaca ich najnowszy singiel załączony powyżej.

Swedish House Mafia w Polsce – nowe szczegóły!

Legendarne trio w ostatnich tygodniach skupiało się na promocji wspólnego singla z The Weekendem, który ukazał się 22 października. Oprócz materiałów promocyjnych związanych z kolaboracją, Instagram Stories zespołu sukcesywanie zalewały krótkie spoty video zapowiadające nową trasę koncertową.

Na telebimach największych aren sportowo-koncertowych na świecie pojawił się ten sam komunikat – zdjęcie każdego z członków, nazwa miasta, logo projektu i napis Swedish House Mafia. W ramach Paradise Again World Tour 2022 szwedzka supergrupa zagra ponad 40 koncertów, w tym wystąpi jako headliner festiwalu Coachella.

Koncert w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się 21 października 2022 roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się o 10:00 w piątek, 29 października na stronie Live Nation Polska.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →