Na ADE 2021 popłynęły łzy. Hardwell po trzech latach przerwy wraca do gry?

Fot. We Rave You
News
Hardwell

Hardwell pojawił się na scenie na evencie zamykającym Amsterdam Dance Event. Jego wejście żywiołowo ogłosił KAAZE: On wraca! On wraca! Choć nie podano jeszcze oficjalnej informacji, możemy się domyślać, że Hardwell po trzech latach przerwy zamierza wrócić do grania na żywo i pełnych obrotów w branży muzycznej.

hardwell wraca na scenę

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim moim fanom za dotychczasowe wsparcie. To Wasza miłość i poświęcenie dla wszystkiego, co do tej pory zrobiłem, pomogły mi urosnąć bardziej, niż kiedykolwiek mogłem sobie to wyobrazić i zdaję sobie sprawę, że wszystko zawdzięczam Wam

— fragment wpisu Hardwella na Instagramie z 2018 roku.

„Tak bardzo mi Was brakowało!”

W 2021 roku, jeśli chcesz się liczyć w branży muzycznej, musisz być widoczny. Bez tras koncertowych żaden DJ-producent nie załapie się nawet na ostatnie miejsce w pierwszej setce rankingu. To też spotkało Hardwella, bowiem w zestawieniu DJ Maga 2021 jego imię w ogóle się nie pojawiło. Trochę to szokujące, biorąc pod uwagę, że był dwukrotnie numerem 1 (w latach 2013-2014).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Avicii

Avicii
fot. materiały prasowe

Z drugiej strony dramatyczna śmierć Aviciego, który nie udźwignął tempa życia, spirali zobowiązań i narkotycznej atmosfery branży, dobitnie pokazuje, że od kariery zdecydowanie ważniejsze są inne wartości.

Ponad 300 bookingów rocznie

W 2018 roku główną motywacją holenderskiego DJ-a, żeby zrobić sobie przerwę w koncertowaniu, była potrzeba odpoczynku, skupienia się na relacjach rodzinnych, chęć wyzwolenia się od presji udzielania wywiadów, negocjacji biznesowych itd. Warto przypomnieć, że artysta potrafił być bookowany w ciągu roku ponad 300 razy. To było dla niego zdecydowanie za dużo.

Hardwell b2b live x Revealed Night x ADE 2021

Po okresie produkcji podcastów i skupienia się na życiu osobistym Robbert van de Corput najwyraźniej uznał, że wzywa go życie, które mimo wszystko bardzo kocha. Można to było odczuć na evencie w Amsterdamie.

16 minut pełnych gęsiej skórki i przeładowania emocjami, to niewiarygodne, nigdy go nie zapomniałem, więc dobrze, że wraca

— wypowiedź fana pod relację z ADE 2021.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →