Czy fani wybaczą Jorisowi Voornowi?

News

Joris Voorn remiksuje... Szwedzką Mafię! To nie żart! Artysta wziął na warsztat nowy singiel niesławnego tria. Co z tego wynikło?

Wszyscy pamiętamy doskonałe kompozycje i remiksy Jorisa Voorna sprzed lat czy niezwykłe umiejętności DJ-skie, które zaprezentował na kompilacji 'Balance 014′. Jego późniejsza, jakże charakterystyczna wizja tech-house’u znalazła wielu naśladowców, a sety DJ-skie w klubach wciąż rozgrzewają parkiety do czerwoności. Do tego dochodzi prowadzenie dwóch wytwórni – Rejected i Green. Joris w pełni zasłużył sobie na słowa uznania, jednak swoim najnowszym remiksem wystawia tolerancję swoich fanów na próbę…
Joris Voorn zremiksował najnowszy (i ostatni przed rozpadem grupy?) singiel Swedish House Mafii – ’Don’t You Worry Child’. Czy fani się tego spodziewali? Chyba nie, choć to nie pierwszy raz kiedy Voorn bierze na warsztat muzykę pop – pół roku temu udostępnił za darmo swój remix dla Lany Del Rey.
Artysta „usprawiedliwia” remix 'Don’t You Worry Child’ słowami: to jest muzyka klubowa, nie pop, jednak fala krytyki chyba go nie ominie. Czy słusznie? Posłuchajcie sami i dajcie znać co sądzicie.
Z drugiej strony, remiksowanie czy samplowanie popowych, często kiczowatych numerów sprzed dekad uchodzi dziś producentom na sucho, więc w czym tkwi problem? 🙂


Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child (Joris Voorn Remix) PREVIEW by Joris VoornPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →