Skepsis ogłasza debiutancki album

Fot. Materiały promocyjne
News
Skepsis - długo oczekiwany debiut

Skepsis wydaje debiutancki album. Wydawnictwo zatytułowane Faith in Chaos ukaże się w przyszłym tygodniu.

Skepsis – długo oczekiwany debiut

Producent i DJ Skepsis wyda swój debiutancki album 1 października nakładem wytwórni Crucast. Płyta Faith in Chaos będzie zawierać 15 utworów, z których każdy ma być – wedle słów samego artysty –”gatunkowym łamańcem”. Wiadomo też, że krążek będzie mocno basowy, i że znaczące na nim będą elementy głębokiego, garażowego house’u.

Po wydaniu dwóch singli z albumu w ciągu ostatnich dwóch tygodni (najnowszy Again został wydany dosłownie kilka dni temu) i współpracy z bristolskim duetem My Nu Leng na początku roku, debiutancki album Skepsisa jest obecnie bardzo wyczekiwany. 16 października w Ministry of Sound w Londynie odbędzie się impreza z okazji premiery albumu, na której pojawią się tacy goście jak: DJ Q, Jamie Duggan, Window Kid i Royal_T.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skepsis x Kanine ft. Takura – Again 

Faith In Chaos będzie świadkiem wielu kolaboracji: Affiliation Part 2 angażuje Bru-C, a w Lose My Mind pojawia się Window Kid. Gośćmi na albumie są także Jammz i Cajama oraz Candence.

Skepsis – młoda gwiazda bassline

Skepsis to producent bassline z południowego Londynu. Aktywny na scenie jest od 2014 roku i od tej pory jest o nim tylko głośniej. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów nowej fali bassline’u, utwory takie jak Goes Like spowodowały eksplozję jego popularności i liczne występy w Wielkiej Brytanii i Europie.

Skepsis – Goes LikePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →