Operate z nową EP-ką „LSD” w Overview Music

Jeden z najmocniej wyczekiwanych drum & bassowych kawałków tego roku od Operate, LSD, ujrzał światło dzienne z ramienia Overview Music.

W oczekiwaniu na premierę ID Operate

Są takie produkcje, które usłyszysz w najmniej spodziewanym momencie, wywołają grymas pozytywnego zdziwienia na twojej twarzy, a następnie nie możesz przestać ich słuchać przez najbliższe miesiące.

Taka sytuacja miała miejsce w połowie maja tego roku podczas livestreamu szwajcarskiego duetu QZB z klubu Nordsterm, realizowanego dla Critical Music i promującego ich wydaną już EP-kę Perspectives Vol.2.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Posłuchaj 70-minutego seta QZB

Cały set Szwajcarów to najlepsza selekcja drum & bassowych brzmień, ale w pamięci zapadał mi jeden singiel, który przez miesiące uchodził za ID. Światełko w tunelu pojawiło się dopiero podczas przeglądania sekcji komentarzy pod jednym z instagramowych postów duetu, gdzie udzielił się jego autor zapowiadając, że track kiedyś ujrzy światło dzienne.

Był nim brytyjski producent Operate, a utwór miał nosić nazwę LSD.

Operate – LSD EP

Proces tak długiego czekania został jasno wyjaśniony w ubiegły piątek, 13 sierpnia. Bowiem Operate pracował nad nową EP-ką o takim samym tytule, w ramach której dostarczył łącznie cztery produkcje.

Pierwsi Polacy w CruCast na albumie „Shake the Bass 5”

Mini album otwiera mój zdecydowany drum & bassowy faworyt tego roku, czyli wspomniane LSD. Nie tylko ja się w nim zakochałem, ponieważ jest to jedyny track opublikowany przez platformę Skankandbass, której z pewnością nie muszę przedstawiać żadnemu fanowi tempa 175 BPM.

Materiał dopełniają dwie kolaboracje, Notions z Javeon oraz Diamonds z Degs & Duskee, a zamyka go solowe 2FACE. Za wydanie LSD EP odpowiada brytyjskie Overview Music.

OperateLSD EP już dostępne

Support od UKF Drum & Bass

Jeszcze przed wydaniem całej EP-ki w Internecie wylądowało Diamonds z Degs & Duskee. Żeby tego było mało, Operate został doceniony przez najlepszych, czyli kanał UKF Drum & Bass. Upload w niecałe 3 tygodnie wygenerował już ponad 25 tysięcy odsłon i towarzyszy mu oficjalny teledysk.

Operate, Degs & DuskeeDiamonds

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →