Rustie powraca po latach przerwy

fot. rustie808 / Instagram
News
rustie

Bassowy szkocki didżej i producent Russell White, znany pod aliasem Rustie, który dekadę temu dał się poznać polskiej publiczności na takich festiwalach jak Tauron Nowa Muzyka oraz Unsound, powraca na scenę po sześciu latach kryzysu.

Wymuszona przerwa

W 2015 roku Rustie podzielił się niewesołymi szczegółami na temat odwołania trasy koncertowej:

Z powodu uzależnienia i problemów ze zdrowiem psychicznym wszystkie koncerty w najbliższej przyszłości są odwołane. Bardzo, bardzo przepraszam i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy – napisał wtedy na swoim Facebooku

Od tamtej pory Szkot przestał regularnie występować, a także usunął swoje konta w mediach społecznościowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Powrót na dobre?

Rustie powrócił na scenę kilka tygodniu temu, a dokładniej w grudniu, gdzie zagrał w swoim domowym klubie Sub Club w Glasgow – był to jego pierwszy set od roku 2017! Artysta również reaktywował swoje konta na mediach społecznościowych – na ten moment możemy zobaczyć jedynie informację „wkrótce”, a jedynym widocznym zdjęciem jest wyżej wrzucona profilówka. Artysta długoletnio związany z takimi wytwórniami jak Warp czy Numbers, zagra także na nowym londyńskim festiwalu Project 6, co potwierdzili już jego organizatorzy. Jego występ odbędzie się 26 maja. Rustie znany przede wszystkim z kreatywnego łączenia hip hopu, trapu i brytyjskiego basu na przestrzeni lat 2011-2015 wydał trzy albumy studyjne. Największy sukces osiągnął jego drugi krążek Green Language, gdzie znalazł się singiel Attak z raperem Dannym Brownem.

Rustie – Attak ft. Danny Brown

W 2015 wydał również utwór ze swojego szpitalnego łóżka 160 Hospital Riddim po tym, jak został przyjęty na leczenie cukrzycy.

Rustie – 160 Hospital RiddimPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →