KRANE wypuścił dwa nowe albumy w miesiąc

News
KRANE

Dwa albumy, szesnaście nowych produkcji i dziesięć kolaboracji, a to wszystko w niespełna miesiąc. Podsumowujemy nowe wydawnictwa KRANE.

KRANE ma się coraz lepiej

Zachary Krane, przedstawiający się muzycznemu światu jako KRANE, powrócił po 3-letniej przerwie wydawniczej z nie jednym, a dwoma albumami!

Pochodzący z Kalifornii producent, którego fani trapu z lat 2014-2016 mogą kojarzyć z pseudonimu KRNE, postanowił w marcu zdominować basową scenę w bardzo prosty i klarowny sposób. Na początku marca wydał album Getting Better w wytwórni Dim Mak Records, z gościnnym udziałem Boombox Cartel, Panama, B. Lewis, Nate Merchant, Malika i Cece Valor, którego pierwsze zapowiedzi sięgają połowy 2019 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KRANE – Getting Better

W dniu publikacji swojego trzeciego albumu, KRANE podzielił się dość emocjonalnym wpisem dotyczącym samotności i bezsilności, z jaką się zmagał w trakcie jego produkcji.

Mój rok był pełen zmagań. Pożegnałem się z rodziną, poczułem samotność i smutek w stopniu wcześniej nie odczuwalnym. Czułem się winny, że wyrażam swoje osobiste trudności podczas gdy z dystansu obserwowałem jak niektórzy z mojej najbliższej rodziny, kręgu przyjaciół i społeczności zmagają się z trudnościami, czując się bezsilnie by odpowiednio im pomóc i prosić o pomoc dla siebie… – napisał Zachary na Instagramie.

KRANE – SESSIONS

Cztery lata temu KRANE rozpoczął albumową serię SESSIONS,  w ramach której łączy siły z młodymi i nieznanymi producentami dając im platformę i szansę do zaistnienia przed większą publicznością.

Zaledwie dwa tygodnie po Getting Better, na streamingach wylądowała trzecia odsłona serii z dziewięcioma nigdy wcześniej nieopublikowanymi kolaboracjami. Na SESSIONS Vol. 3 KRANE zwerbował następujące aliasy: Capshun, Neon Sound, Akame, Hypercolour, Acyan, Blue Cloud, Arbetter, Maazel oraz Heimanu.

KRANE – SESSIONS, Vol. 3

Reddit AMA z KRANE

Wszyscy dobrze wiemy jak większość naszych weekendów ostatnimi czasy jest zmuszona wyglądać. Z nudą trzeba umieć sobie radzić i KRANE coś o tym wie. Producent zagospodarował jedno ze swoich wolnych popołudni na przeprowadzenie Q&A ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem Reddita, na którym rzecz jasna nie mogło nas zabraknąć!

KRANE – Movin

Mając na swoim koncie dziesiątki nieprawdopodobnych singli, ciężko zdecydować się nad wyborem tego ulubionego. KRANE podjąwszy się tego wyzwania zdecydował, że na chwilę obecną jest to blisko 6-letnie Movin.

Według wieloletniego kolaboratora Alexandra Lewisa, trap jest nadal bardzo ekcytującym gatunkiem, między innymi za sprawą artystów pokroju wspomnianego już Heimanu.

KRANE & Heimanu – Reva

Najbardziej radosna część pracy KRANE?

Czym jest kolaboracja z pewnością wyjaśniać nie muszę. W tej kategorii producenci dzielą się na dwa typy – jedni z nich stronią od dzielenia się swoim dźwiękiem i pomysłami z kolegami po fachu, a dla drugich jest to świetne rozwiązanie pod kątem rozwoju, nawiązywania nowych znajomości czy możliwości pokazania się nowemu fanbase’owi.

Na tę premierę świat trapu czekał latami! Flosstradamus x Mr. Carmack – „Jeff Staffelstein”

KRANE należy zdecydowanie do drugiej z grup, a potwierdzeniem tego jest jego wypowiedz na temat kolaboracji z innymi nazwiskami.

Absolutnie uwielbiam proces kolaboracji z innymi producentami. To bardzo ekscytujące zobaczyć jak różni artyści podchodzą do trybu pracy i z jakich oryginalnych technik korzystają. Myślę, że szczególnie nowsi artyści są bardziej otwarci, eksperymentalni – co po prostu uwielbiam – i nie wpadli w żaden rutynowy sposób tworzenia. To naprawdę jedna z bardziej radosnych części mojej pracy.

KRANE x Rustie

Kolaboracja marzeń Zachary’ego? Rustie.

Często spotyka się, że producenci tworzący dany gatunek gustują w słuchaniu zupełnie innych brzmień.

KRANE, jako główna twarz wszystkich odmian trapu, słucha masę nowoczesnego minimalizmu reprezentowanego przez nazwiska pokroju Arvo Paert i Nils Frahm, klasycznego soul’u, RnB i jazzu – The Bad Plus, Avishai Cohen, Chic Corea, Robert Glasper.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →