Rave Na Pustyni 2023 – pustynne techno w obłędnej scenerii

fot. via facebook.com/RaveNaPustyni
Eventpromo
Rave Na Pustyni

Nadchodzi długo oczekiwane wydarzenie tego lata - Rave Na Pustyni 2023. Impreza obfitować będzie w mocno techniczne brzmienia a miejscem zamieszania ponownie będzie wyjątkowe otoczenie Pustyni Błędowskiej. Sprawdź szczegóły.

Rave Na Pustyni – pierwsze informacje

Już 5 sierpnia odbędzie się kolejna edycja jednego z ciekawszych, mniejszych festiwali z muzyką elektroniczną w naszym kraju – Rave Na Pustyni. Od zeszłego roku inicjatywa odbywa się w nowej lokalizacji, na samym środku Pustyni Błędowskiej. To jedyna taka lokalizacja w Europie, kryjąca w sobie wiele tajemnic. Jest miejscem, gdzie natura ukazuje swoją niezwykłą siłę i harmonię. Oglądanie rozległych piasków i poczucie wszechobecnej wolności może w tym miejscu wprowadzić w stan kontemplacji.

W tym roku już po raz piąty zabieramy Was do samego serca tego magicznego miejsca gdzie piasek spotyka niebo. Znów poczujecie prawdziwą wolność i ramię w ramię ze swoimi towarzyszami wpadniecie w wir mocnych elektronicznych dźwięków. Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną wrażeń i świetnej zabawy, podczas której z pewnością zatracicie się w rytmach muzyki i energii, która panuje na pustyni. Poznacie nowych ludzi, którzy tak jak Ty szukają wrażeń i niezapomnianych chwil.

– organizatorzy
Rave Na Pustyni
fot. via facebook.com/RaveNaPustyni

Tego roku na położonej na pograniczu województwa małopolskiego i śląskiego Pustyni Błędowskiej zobaczymy znanych artystów zarówno zagranicznej, jak i lokalnej sceny techno. Headlinera upatrujemy w postaci jednego z ciekawszych głosów na współczesnej scenie techno – Under Black Helmet. Artysta ten jest jednym z najciekawszych reprezentantów dzisiejszego techno inspirowanego industrialnymi dźwiękami. Zasłynął wydawnictwami w tak uznanych wytwórniach jak Mord czy Code Is Law. Po jego muzykę regularnie sięgają najlepsi – Jeff Mills, Tommy Four Seven czy Rebekah. Line-up, który dopiero się rozkręca uzupełniają ponadto 2LAV, Kubok, Seraph i Trans Timmermans.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Selekcja: Kubok dla Muno.pl: „Kocham happy hardcore’owe wokale i pianinka”

Opiekę nad dźwiękiem przejmie w tym roku ekipa SLAP. Ich nagłośnienie to legendarny twór uwielbiany przez publiczność za sprawą krystalicznej jakości każdego generowanego dźwięku. Więcej informacji na temat festiwalu już niebawem.

Rave Na Pustyni 2022 | Aftermovie

Rave Na Pustyni – łapcie bilety

Bilety na tegoroczną edcyję Rave Na Pustyni otrzymacie za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pierwsza pula rozeszła się w błyskawicznym tempie – aktualnie w sprzedaży jest drugi rzut w kwocie 150zł. Cena ta utrzyma się 30 czerwca bądź do wyczerpania puli.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →