Pozostało już niewiele do Rave’u Na Pustyni

fot. Lorenzo Raganzini / Facebook
Eventpromo
lorenzo

W sobotę, 6 sierpnia odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego lata. Rave Na Pustyni to impreza wypełniona solidnymi brzmieniami techno w jednej z najbardziej wyjątkowych miejscówek w tej części Europy - Pustyni Błędowskiej.

Rave Na Pustyni – finałowe odliczanie

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że ta postpandemiczna edycja imprezy będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Jednym z nich jest chociażby… nowa lokalizacja. Ok, ktoś, kto nie był wcześniej, może się zdziwić, jak to możliwe? Wcześniej Rave Na Pustyni był organizowany na obrzeżu pustyni w pobliżu kompleksu Róża Wiatrów – teraz będzie bardziej dziko, a całą noc pośród solidnych brzmień, będziecie mogli w pełni doświadczać pustynnej przestrzeni.

Czwarta edycja Rave na Pustyni to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. To nowe otwarcie. Zupełnie nowa lokalizacja, która zapewni bezpośredni kontakt z unikatowym otoczeniem Pustyni Błędowskiej. Klimat, jakiego nie doświadczycie nigdzie w tej części Europy, jest na wyciągnięcie ręki! Dwie sceny od początku do końca przepełnione bezkompromisowymi mocnymi setami. Nie będzie taryfy ulgowej, nie usiądziecie tej nocy!

– zapewniają organizatorzy.

Rave Na Pustyni – zapowiedź

Tego roku na położonej na pograniczu województwa małopolskiego i śląskiego Pustyni Błędowskiej zobaczymy znanych artystów zarówno zagranicznej, jak i lokalnej sceny techno. Wystąpią: Tham, Lorenzo Raganzini, I Am Bam, Carla Roca, Naked Relaxing, Bexa, Thomas Cortes, A.C, Two Selves, RDK, Seraph, Unmord, KRZ, Duo K i WRK.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lorenzo Raganzini | Boiler Room x HEX Barcelona

Rave Na Pustyni – zostały ostatnie bilety!

Tak wyjątkowe wydarzenie jak Rave Na Pustyni musi budzić spore zainteresowanie i nic w tym dziwnego! Pierwsze dwie pule wyprzedały się jak świeże bułeczki, dlatego absolutnie trzeba się pośpieszyć z decyzją o zakupie biletu. Na stronie Biletomat.pl pozostały ostatnie wejściówki z ostatniej puli w cenie 140 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

\W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →