Rampue wystąpi w Warszawie już w sierpniu

Eventpromo
Rampue wystąpi w Warszawie już w sierpniu

Iskra Pole Mokotowskie zaprasza na kolejny biwak pod chmurką. Tym razem w ramach spotkań z muzyką elektroniczną wystąpi gość zza zachodniej granicy - Rampue.

Iskra po raz kolejny zdumiewa

Program artystyczny miejscówki Iskra Pole Mokotowskie nie przestaje mnie zdumiewać. Po serii niezwykle udanych wydarzeń, jak chociażby ostatnia edycja Deep Oriental, przyszła pora na ujawnienie kolejnych bookingów. No i trzeba przyznać, że ponownie udało się gospodarzom zaskoczyć. Tym razem do najbardziej roztańczonego lokalu pod gołym niebem w Warszawie zawita jeden z ciekawszych producentów zza zachodniej granicy. Mowa o Rampue – artyście obdarzonym niezwykłym talentem i wykorzystującym go w bardzo piękny, acz nietypowy sposób.

Rampue – uciekając przed kategoryzacją

Rampue to postać, o której twórczości ciężko powiedzieć coś w sposób nienaruszający jego niezależności artystycznej. Każda próba kategoryzacji jego brzmienia kończyła się na określeniu „eklektyczny”, albo „momentami zakrawający o downtempo, ale nie do końca”. Jego produkcje to unikalna fuzja deep house z leżącym kilka bpm bliżej downtempo, wokalną elektroniką i elementami muzyki etnicznej. Są i tacy, którzy uważają, że gdy przyjrzeć mu się bliżej, można doszukać się trance’owych naleciałości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tego producenta po prostu trzeba posłuchać, a jak w wspomniałem, już niedługo nadarzy się ku temu okazja. Tymczasem zostawiam Was z cudnym live act’em z Garbicza, niech narobi wam przysłowiowego „smaka” 😉

Rampue – Live @ Garbicz 2018

Exhibition: Rampue Live w Warszawie – bilety

Rampue wystąpi w warszawskiej Iskrze Pole Mokotowskie już 14 sierpnia. Bilety wciąż są dostępne na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →