Deep Oriental #XVII – już niedługo kolejna odsłona pionierskiego cyklu

Eventpromo
deep oriental

Deep Oriental powraca po przerwie. Już za 2 tygodnie warszawska Iskra Pole Mokotowskie wypełni się orientalnymi rytmami serwowanymi przez specjalistów od wolniejszych, uwodzących rytmów.

Deep Oriental – cykl, który uwiódł polską publikę

Deep Oriental to cykl, który otworzył polską publikę na zupełnie inną perspektywę patrzenia na muzykę klubową. Stereotypowo, rodzime kluby najczęściej kojarzone były z techno lub house’m. Dominacja tych gatunków wydawała się być faktem, a na horyzoncie nie widniał żaden gatunek, który mógłby uderzyć w masowe gusta. Do czasu.

W 2016 roku w poznańskim Projekt Lab odbyła się impreza Berlin Rave Poznań, podczas której Be Kollectiv bookuje artystów z „innej bajki” – Faich Muchs i Ring&Drof. Zainteresowanie nie jest może powalające, ale wśród uczestników widać spore oczarowanie serwowanymi brzmieniami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kilka miesięcy później odbywają się pierwsze pełnoprawne imprezy firmowane marką Deep Oriental. Z odsłony na odsłonę zainteresowanie rośnie, a polska publika zaczyna rozglądać się za muzyką z „tymi wolniejszymi” brzmieniami. Pojawiają się również pierwsi polscy producenci tworzący w tym gatunku. Szybko postacie kojarzone z hasłem „wolno nie szybko” zaczynają stawać się jednymi z częściej bookowanych polskich artystów za granicą, a klubowicze nad Wisłą zaczynają pałać miłością do gatunku określanego mianem ketapopu, slow mo techno czy downtempo. I tak sprawy mają się po dziś dzień, o czym dobitnie świadczy liczba uczestników wydarzeń Deep Oriental.

Deep Oriental #XVII – line-up

Podczas nadchodzącej odsłony Deep Oriental usłyszymy prawdziwych magików, którzy swoimi produkcjami i setami niejednokrotnie udowadniali, że o porywaniu parkietu wiedzą wszystko. I wiem co mówię, bo to naprawdę wielkie nazwiska z międzynarodowym rozgłosem. Kapoor to prawdziwy czarodziej, który należy do ścisłej gatunkowej czołówki.

Kapoor – Story Behind The Stories (Album)

Podobnie sprawa ma się z Raidho, którego śmiało można uznać za pioniera downtempo. Obok nich, na dokładkę na którą nie zasługujemy, a i tak ją dostaniemy wystąpi maryo, muzyk który totalnie uwiódł mnie swoim ostatnim zarejestrowanym w ramach Projektu Masow setem.

maryo dj set @ Project MASOW – Dęblin [24.05.2020]

Obok nich, kolejny wirtuoz – CJ Art / Artelized. Całości dopełnią natomiast Ikarvs oraz Bearing.

Deep Oriental #XVII – bilety

XVII edycja Deep Oriental odbędzie się 24 lipca w Iskrze Pole Mokotowskie. Impreza znana jest również ze swoich wyjątkowych dekoracji, oraz oprawy scenicznej, za którą odpowiadać będą Pszczoła UV oraz Lumen Art.

Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →