Stuck in the Sound Festival 2021 zbliża się wielkimi krokami

Festiwale
Stuck in the Sound Festival 2021 zbliża się wielkimi krokami

Już niedługo będziecie mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Stuck in the Sound Festival. Sprawdźcie szczegóły!

Stuck in the Sound Festival to historia kosmitów, którzy utknęli w dźwięku. Grupa przyjaciół spotyka się po latach długoletnich kosmicznych wojaży i odwiedzaniu obcych planet. Szukając drogi do szczęścia, postanawiają zebrać się razem, aby stworzyć coś pięknego dla ucha, oka i duszy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Uczta dla wzroku i słuchu

Stuck in the Sound Festival 2021 będzie wydarzeniem wystawowym, łączącym sztuki audiowizualne. Organizatorzy przygotowali dla uczestników atrakcje cieszące oko i umysł. Wśród nich znajdą się pokazy laserowe, mapowanie projekcji oraz specjalny spektakl, w którym główne role odegrają LED-y i ogień. Zapowiadane są również dodatkowe niespodzianki, ale biorąc pod uwagę znaczenie słowa „niespodzianka”, nie wiadomo, co to będzie i najlepiej dowiedzieć się samemu. Nie zabraknie oczywiście dobrej muzyki techno i delikatnych orientalnych brzmień.

Stuck in the Sound Festival 2021 – sprawdź, kto zagra

Swoją twórczość zaprezentują między innymi Rene Wise, Elias Dore, Kapoor, Moog Conspiracy, Yant, DJ Hellcat, Indygo, Boarding Pass, Date With Kate czy Hawajska Kolektyw. Niektórzy z artystów wystąpią w Polsce po raz pierwszy!

Stuck in the Sound Festival 2021 zbliża się wielkimi krokami

Stuck in the Sound Festival 2021 – line-up

Stuck in the Sound Festival 2021 – gdzie i kiedy?

Macie wolny weekend 9-11 lipca? W takim razie nie pozostaje nic innego, tylko wybrać się na Stuck in the Sound. Festiwal będzie miał miejsce w pięknych okolicznościach przyrody. Odbędzie się on w agroturystyce Osada Leśna w Bębnikącie. Bilety w dwóch wariantach: jednodniowym bądź dwudniowym możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

SitS Festival 2021 – transport na miejsce

Organizatorzy wychodzą także naprzeciw oczekiwaniom i zapewniają do Bębnikątu transport ze stacji kolejowych Poznań Główny oraz Berlin Hauptbahnhof. Wystarczy wypełnić specjalny formularz, który znajdziecie na stronie z biletami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →