Pioneer rusza z warsztatami DJingu dla kobiet w wybranych krajach. Czy będą dostępne również w Polsce?

Pioneer
News
Pioneer DJ szykuje też więcej bezpłatnych wydarzeń online. Czy będą dostępne również w Polsce? Nie czekaj, sprawdź!

Warsztaty odbędą się w tym miesiącu. Pioneer DJ szykuje też więcej bezpłatnych wydarzeń online.

Pionner DJ zaprasza na warsztaty

Firma Pioneer ogłosiła start warsztatów DJ-skich dla osób „niebędących mężczyznami” w sześciu różnych krajach. Warsztaty odbędą się jeszcze w tym miesiącu w Anglii, Szwecji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii i Ghanie.

Warsztaty przewidziane są na kilka najbliższych tygodni, a ich daty zostały już ustalone dla krajów europejskich. Warsztaty w Ghanie nie mają jeszcze dokładnie ustalonego terminu. Podczas kursów Pionerra poruszane będą takie tematy jak scratching, produkcja i wprowadzenie do DJingu. Warsztaty poprowadzą DJ-e i producenci: Tini Gessler, Jo Poole, Mayday, Batgeist i inni. Liczba miejsc na warsztaty stacjonarne jest ograniczona. Można sprawdzić już daty i zapisać się na warsztaty pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pioneer DJ
Fot. Materiały promocyjne

Pioneer DJ – od produkcji i scratchingu po DJing

Oprócz warsztatów Pionner przygotował także wydarzenia wirtualne dotyczące produkcji, scratchowania i bardziej dogłębnego spojrzenia na szeroko pojętą branżę muzyczną. Harmonogram zajęć online można sprawdzić tutaj.

Pionner DJ i nowe kontrolery

W styczniu Pioneer DJ wprowadził na rynek dwa nowe kontrolery Serato z zupełnie nowym designem – DDJ-REV-1 i DDJ-REV-7. Oba kontrolery zostały zaprojektowane z myślą o pojedynkach didżejskich, naśladując układ dwóch gramofonów i miksera. W Wielkiej Brytanii REV-1 będzie kosztować 259 funtów, a za REV-7 trzeba będzie zapłacić 1 829 funtów. Na stronach polskich dystrybutorów nie ma aktualnie informacji o cenie w złotówkach. O obu kontrolerach pisaliśmy tutaj.

Pioneer DJ Official IntroductionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →