Pioneer rusza z warsztatami DJingu dla kobiet w wybranych krajach. Czy będą dostępne również w Polsce?

Pioneer
News
Pioneer DJ szykuje też więcej bezpłatnych wydarzeń online. Czy będą dostępne również w Polsce? Nie czekaj, sprawdź!

Warsztaty odbędą się w tym miesiącu. Pioneer DJ szykuje też więcej bezpłatnych wydarzeń online.

Pionner DJ zaprasza na warsztaty

Firma Pioneer ogłosiła start warsztatów DJ-skich dla osób „niebędących mężczyznami” w sześciu różnych krajach. Warsztaty odbędą się jeszcze w tym miesiącu w Anglii, Szwecji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii i Ghanie.

Warsztaty przewidziane są na kilka najbliższych tygodni, a ich daty zostały już ustalone dla krajów europejskich. Warsztaty w Ghanie nie mają jeszcze dokładnie ustalonego terminu. Podczas kursów Pionerra poruszane będą takie tematy jak scratching, produkcja i wprowadzenie do DJingu. Warsztaty poprowadzą DJ-e i producenci: Tini Gessler, Jo Poole, Mayday, Batgeist i inni. Liczba miejsc na warsztaty stacjonarne jest ograniczona. Można sprawdzić już daty i zapisać się na warsztaty pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pioneer DJ
Fot. Materiały promocyjne

Pioneer DJ – od produkcji i scratchingu po DJing

Oprócz warsztatów Pionner przygotował także wydarzenia wirtualne dotyczące produkcji, scratchowania i bardziej dogłębnego spojrzenia na szeroko pojętą branżę muzyczną. Harmonogram zajęć online można sprawdzić tutaj.

Pionner DJ i nowe kontrolery

W styczniu Pioneer DJ wprowadził na rynek dwa nowe kontrolery Serato z zupełnie nowym designem – DDJ-REV-1 i DDJ-REV-7. Oba kontrolery zostały zaprojektowane z myślą o pojedynkach didżejskich, naśladując układ dwóch gramofonów i miksera. W Wielkiej Brytanii REV-1 będzie kosztować 259 funtów, a za REV-7 trzeba będzie zapłacić 1 829 funtów. Na stronach polskich dystrybutorów nie ma aktualnie informacji o cenie w złotówkach. O obu kontrolerach pisaliśmy tutaj.

Pioneer DJ Official Introduction

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →