Oto nowe słuchawki od Pioneera. Model HDJ-CX to hit czy kit?

fot. Pioneer DJ
Elektronika News Technologia
Pioneer DJ HDJ-CX

Czołowa firma na rynku sprzętu didżejskiego, Pioneer DJ, zaprezentowała nowe, profesjonalne nauszne słuchawki didżejskie. Model HDJ-CX został zaprojektowany specjalnie w celu zminimalizowania obciążenia szyi i ciała, a także komfortowego słuchania bądź miksowania w warunkach domowych i na zewnątrz. Sprawdźcie szczegóły!

Pioneer DJ HDJ-CX – brzmienie i komfort

Dzięki minimalistycznej, ale mocnej konstrukcji i precyzyjnemu brzmieniu o szerokim zakresie częstotliwości, słuchawki Pioneer HDJ-CX różnią się od wcześniejszej serii HDJ-X, ponieważ generują bardziej przestrzenny dźwięk i mają masywniejszą konstrukcję. Nowa membrana z folii kompozytowej PEEK-PU-PEEK zapewnia precyzyjny dźwięk z pasmem przenoszenia od 5 Hz do 30 kHz. Twórcy sprzętu mówią, że to gwarantuje wyraźny dźwięk stopy, werbla i hi-hatu, co da dobre efekty podczas odsłuchu i miksowania w dowolnym otoczeniu. Przetworniki ⌀35 mm zapewniają moc wejściową do 2000 mW, a komory bass reflex w obudowach poprawiają skuteczność przenoszenia niskich częstotliwości. Izolatory akustyczne zapewniają wyższy poziom tłumienia dźwięku, co zapewnia lepszą słyszalność każdych niuansów w muzyce. Słuchawki są lekkie, ale producenci zapewniają, że są również solidne i wytrzymałe, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o ich ciągłym używaniu tak w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. Pioneer DJ chwali się, że ten model przeszedł nawet rygorystyczny test wstrząsów przeprowadzony zgodnie z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810H! Tradycyjnie do zestawu dołączone są dwa kable – proste i spiralne, oraz adapter wtyczki 6,35 mm. Dodatkowo w zestawie znajduje się również para wymiennych nauszników.

Pioneer DJ HDJ-CX – cena

Słuchawki HDJ-CX firmy Pioneer DJ, możecie nabyć w cenie oscylującej wokół 150 dolarów (644 złotych), u autoryzowanych dilerów sprzętu Pioneer DJ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poniżej możecie zobaczyć prezentację najnowszego modelu słuchawek Pioneer DJ.

Pioneer DJ Official Introduction: HDJ-CX professional on-ear DJ headphonesPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →