Peter Van Hoesen oraz przedstawiciele International Day Off już pod koniec lutego w poznańskim Labie

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Peter Van Hoesen

Przy współpracy z poznańską wytwórnią International Day Off, która 26 lutego obchodzi swoje 7. urodziny, w poznańskim klubie Projekt Lab zagra długo wyczekiwana gwiazda – Peter Van Hoesen! Sprawdźcie szczegóły!

Peter Van Hoesen – czołówka techno z Belgii

Peter Van Hoesen jest uważany za jednego z czołowych producentów techno, ale nigdy nie uważał się za artystę tego gatunku. To ktoś, kto rzeźbi dźwięki dla wielu różnych środowisk – klubu, domu, galerii, a nawet muzeum i robi to z prawdziwym poczuciem osobowości. Pod względem wykonawczym Peter przedstawia mroczne i porywające sety techno – stara się w swojej grze opowiadać historię. Jest znany na całym świecie ze swojej wysokiej jakości, dużej kreatywności, wysokiego poziomu konsekwencji, nieustannego przekładania swojej osobowości na muzykę. Ma wiele świetnie przyjętych wydawnictw, w uznanych wytwórniach takich jak Tresor, Dekmantel. Posiada również własną oficynę Center 91. W ubiegłym roku wydał miniwydawnictwo w poznańskiej wytwórni International Day Off, o której poniżej napiszemy.

Peter Van Hoesen – Oker Cosby

International Day Off – polska szkoła atmosferycznego techno

International Day Off swoją historię rozpoczęło od działalności bookerskiej. W 2015 roku projekt przekształcił się w pełnoprawny label, który po dziś dzień raczy nas wyśmienitą muzyką. Propozycja wydawnicza International Day Off należy do jednej z najbardziej wysmakowanych na rodzimym rynku muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

26 lutego poza gwiazdą wieczoru z Belgii, wystąpią również włodarze labelu oraz rezydenci klubu Projekt Lab. Na dużej scenie swój liveact zaprezentuje Tnomer, seta zagra szef i założyciel wytwórni IDO, czyli Gary Holldman, Kill Blinton wystąpi wraz z Audiotraxem, a na dokładkę wystąpi duet PLEBS. Na małej scenie barowej wystąpią rezydenci klubu z klasyczną house’ową selekcją: Migano b2b Szymon, VVEEAA i Keytov.

Gary Holldman – LazarusPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →