Eklektyczny kwietniowy weekend w Tamie

Fot. MRD / Instagram
Eventpromo
mrd

Najbliższy weekend w poznańskim klubie Tama będzie wypełniony różnorodnymi brzmieniami oraz stylami. Sprawdźcie, co Was czeka, a czeka naprawdę sporo!

Patrycja Markowska na before’a

Weekend w poznańskiej Tamie zainauguruje koncert Patrycji Markowskiej, który odbędzie się w ramach trasy WILCZY PĘD electric/acoustic TOUR. W piątkowy wieczór 14 kwietnia na pewno nie zabraknie nowych utworów z ostatniej płyty oraz największych hitów artystki.

Patrycja Markowska – Jestem

Warszaty voguingu z Father Daniel Elle

Sobotnie wczesne popołudnie będzie należeć do Danila Vitkowskiego, znanemu pod aliasem Father Daniel Elle, jednego z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek ballroomowej sceny Europy Wschodnie. Artysta zaprasza Was na warsztaty, gdzie przybliży Wam historię, zasady i technikę Vogue Old Way oraz Vogue Femme.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Borders of Creativity. Odcinek 1: Danil Vitkovski

Obsession z MRD

Sobotni wieczór będzie należeć do czołówki nowej fali sceny techno. Na kwietniową imprezę Obsession do poznańskiej Tamy przybędzie wyjątkowy gość – najmocniej błyszcząca gwiazda norweskiej sceny klubowej ostatnich lat – Kent Tonning, czyli MRD. Dzięki takim utworom jak Superwoman, Oslo czy Reach My Hand, w bardzo krótkim czasie artysta zyskał popularność i sympatię wśród środowiska techno. Jego brzmienie jest melodyjne, bezkompromisowe, nostalgiczne, a jednocześnie twarde i szczere – to mieszanka takich gatunków jak new wave, hardcore, ambient i szybkiego techno. Co ciekawe – Kent był do niedawna pracownikiem… kliniki weterynaryjnej!

Norweg miał wystąpić ze swoim najlepszym kumplem ze sceny – belgijskim didżejem i producentem Julianem Mullerem, jednak niestety ten musiał odwołać swoje kwietniowe występy z przczyn zdrowotnych, dlatego w jego zastępstwie pojawi się rezydentka paryskiego Possession – La Penderie Noire, która zagra closing seta. O support zadba Imogen, a wizualizacje tradycyjnie zapewni Lola Haze.

Wejściówki na tę kwietniową edycję Obsession wciąż możecie nabyć w Biletomat.pl w cenie 80 zł. Nie zwlekajcie z zakupem.

MRD – Oslo

Dwa koncerty ostatniej trasy Kukona

Jeszcze przed rozpoczęciem Obsession, sobotni wieczór, oraz kolejny, niedzielny, zdominują koncerty Kukona w ramach jego pożegnalnej trasy:

Oto moja najważniejsza trasa koncertowa. Trasa, która kończy i zaczyna pewien etap w moim muzycznym życiu. Kolejny raz przejedziemy kraj, aby wspólnie uczcić to, co stworzył Ogrody Mixtape. Tym razem dużo poważniej niż dotychczas, bo po raz ostatni. Jeżeli ta muzyka była z Tobą w lepszych i gorszych chwilach, nie możesz przegapić tak ważnego wydarzenia w jej Historii.Całe Ogrody to jest hołd dla podziemia, do zobaczenia – zaprasza Kukon

Bilety na koncerty zostały już wyprzedane.

Kukon – she is minePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →