Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2021 – zobaczcie naszą fotorelację!

News
Tauron Nowa Muzyka - Fot. Zosia Paśnik

Zapraszamy Was gorąco do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Festiwal  Powróćmy wspólnie do wyjątkowych chwil, które spędziliśmy w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2021 – od elektroniki poprzez rap, electropop, a nawet jazz.

Obostrzenia spowodowane wciąż trwającą pandemią koronawirusa spowiadały, że tegoroczna edycja festiwalu musiała zostać ograniczona. Kilku artystów, którzy pierwotnie mieli wystąpić w tym roku w Katowicach, pojawi się na Tauron Nowa Muzyka 2022. Mowa o headlinerach:  Underworld, The Streets i Cigarettes After Sex.

Tak wyglądał Tauron Nowa Muzyka 2021. Zobacz naszą fotorelację

Nie oznacza to jednak, że na imprezie nie zabrakło prawdziwych gwiazd szeroko pojętej sceny alternatywnej. Wręcz przeciwnie. Największe emocje budziły, już od momentu ogłoszenia line-up’u,  występy takich wykonawców, jak: Andy Stott, DJ Tennis, Floating Points, GusGus, Gerd Janson, Acid Arab, Red Axes, Afrodeutsche i Jennifer Cardini.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka - Fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka – Fot. Zosia Paśnik

Tauron jako jeden z nielicznych eventów odbył się w pełnej, czterodniowej formule. Hip-Hop, jazz, elektronika oraz muzyka w konwencji alternatywno-eksperymentalnej – to wszystko czekało na tych, którzy zdecydowali wybrać się w ostatni weekend do Katowic. Główna część festiwalu odbyła się w tamtejszej Strefie Kultury. To tereny dawnej kopalni „Katowice”, obecnie zagospodarowane jako różnego rodzaju instytucje kulturalne.

Tak wyglądał Tauron Nowa Muzyka 2021. Zobacz naszą fotorelację

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →