Novika koncertowo w SASSY z materiałem promującym płytę „Novika 2.0”

fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Novika koncertowo w SASSY z materiałem promującym nową płytę „Novika 2.0”

Choć od jej debiutu minęły już dwie dekady, Novika powraca z najnowszym albumem Novika 2.0. Materiał z niego będziecie mogli usłyszeć już w ten piątek w warszawskim klubie SASSY.

Katarzyna Nowicka, znana szerszej publiczności jako Novika, jest aktywną na scenie od ponad dwudziestu lat piosenkarką, dziennikarką muzyczną, producentką, jak i DJ-ką. W swojej karierze współpracowała z najważniejszymi przedstawicielami polskiej branży muzycznej, reprezentującymi pełne spektrum gatunków. Swoją artystyczną drogę przecinała z takimi sławami sceny, jak Agim, Envee czy Baasch, ale i Fiszem, Buslavem czy duetem Boogie Mafia.

To z tymi ostatnimi założyła pod koniec lat 90. grupę Futro, w której z początku występowała jako improwizująca wokalistka. Ich debiutancki album Futro ukazał się już w 2002 roku nakładem wydawnictwa Sissy Records. Dwadzieścia lat od debiutu z DJ-skim duetem artystka wydaje swój solowy album Novika 2.0. To właśnie jej najnowsze kompozycje poznamy już w ten piątek w klubie SASSY.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Novika już 18 listopada w Warszawie

Lokal mieszczący się przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie codziennie serwuje inny rodzaj imprezy. Od muzyki na żywo, przez r’n’b, rap i funk, aż po burleskę. W ten piątek, to właśnie w klubie SASSY będziecie mieli szansę spotkać artystkę, będącą naoczną świadkinią rozwoju dzisiejszej sceny muzycznej w Polsce. Novika już 18 listopada zagra materiał ze swojej najnowszej płyty Novika 2.0.

Ten wyjątkowy projekt stanowi zwieńczenie dwóch dekad działalności artystki. Materiał zawiera 20 utworów, które Novika zaprezentowała w trakcie swojej kariery. Tym razem usłyszymy je jednak w nowych, gościnnych aranżacjach. Na płycie możemy usłyszeć m.in. Skubasa, Bokkę, Agima, Bartka Królika, Enveego, Marię Sadowską, Meeting By Chance, Buslava, grupę Loco Star czy Baascha.

Novika 2.0 live

W trakcie nadchodzącego wydarzenia w klubie SASSY usłyszycie więc najważniejsze utwory z repertuaru tej wyjątkowej artystki. Owocem kilku miesięcy pracy jest świeży, eklektyczny i przejmujący zestaw, który jednak dla mniej zaznajomionych z repertuarem „królowej clubbingu” może być odebrany jako kompilacja ekskluzywnie nagranych na ten krążek piosenek.

fot. Materiały prasowe

Nowa odsłona koncertowa Noviki to podróż przez jej repertuar, mieszanka oryginalnych, jak również nowych wersji jej najlepszych utworów. Na scenie towarzyszyć jej będą Miłosz Oleniecki i Rafał Dutkiewicz oraz specjalnie zaproszeni na tę okazję goście i gościnie.

Koncert odbędzie się już 18 listopada w klubie SASSY przy ulicy Grzybowskiej 60 w Warszawie. Start wydarzenia o 22. Po nim zapraszamy również na afterparty z Noviką i Mr. Lexem, które startuje o północy. Bilety na wydarzenie kupicie za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl w cenie 40 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →