Monolink z trzema koncertami w Polsce!

Fot. Adagio News
Eventpromo
Monolink

Monolink to wokalista, autor tekstów i producent muzyki elektronicznej. Dla wielu osób może to brzmieć jak dwa bardzo różne aspekty współczesnej kultury dźwiękowej. To z kolei czyni Monolinka fascynującą postacią, ponieważ łączy te światy. W listopadzie zagra aż trzy koncerty w Polsce.

Niedawny debiut i duży sukces

Zadebiutował stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku albumem Amniotic, ale jego twórczość szybko zakorzeniła się wśród fanów tego typu muzyki, którą trudno przyporządkować jednemu gatunkowi, bo niemiecki artysta często eksperymentuje. Monolink miał okazję dzielić się swoją muzyką i pasją w wielu najważniejszych miejscach związanych z muzyką elektroniczną, m.in. Burning Man czy Fusion Festival.

Monolink x Burning Man 2018 — Mayan Warrior (live)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piszę piosenki i kolekcjonuję pomysły liryczne i harmoniczne od ponad 15 lat, więc mam dużo szkiców, do których mogę wrócić. Czasami przypominam sobie zapomnianą piosenkę, którą napisałem jako nastolatek i cieszę się, że wracam do tych emocji. To właśnie mam na myśli, łącząc kropki

– mówi artysta.

Jego styl płynnie scala narracyjną strukturę utworu z nieodpartą siłą elektronicznych rytmów. Akordy gitarowe wplatają się w syntetyczne dźwięki padów, hipnotyczne wibracje basu spotykają się z kolei z emocjonalnymi partiami wokalnymi.

Monolink – trzy występy w Polsce

Monolink

Monolink wraz ze swoim elektronicznym setem dopełnionym gitarą i wokalem na żywo wystąpi w trzech miejscach w Polsce już jesienią tego roku! Muzyk wystąpi w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie promując swój nowy album Under Darkening Skies.

  • Gdańsk / B90  – 25.11.2021
  • Poznań /Tama – 26.11.2021
  • Warszawa/ Praga Centrum – 27.11.2021

Monolink — Don’t Hold Back

Monolink w Polsce — bilety

Bilety na wszystkie trzy koncerty są już dostępne w sprzedaży na stronie www.followthestep.com. Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →