Burning Man doczeka się dokumentu. Premiera już w sierpniu

News
Burning Man 2020 odwołany, odbędzie się w Internecie

Burning Man - jedno z najpopularniejszych wydarzeń z muzyką elektroniczną w tle doczeka się filmu dokumentalnego. Premiera już 15 sierpnia.

Burning Man – premiera filmu tuż tuż

Po uruchomieniu platformy Kindling, o której więcej przeczytacie tutaj, organizacja non-profit Burning Man postanowiła wydać film opowiadający o samym festiwalu. A raczej o doświadczeniu jakim jest wydarzenie, gdyż nie mieści się ono w ramach klasycznie rozumianego festiwalu.

Burning Man: Art on Fire pojawi się na wspomnianej platformie już 15 sierpnia. W sieci dostępny jest już jego trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Burning Man: Art on Fire trailer

Burning Man – w tym roku inaczej

Jak zapewne Wam wiadomo, tegoroczna edycja wydarzenia nie będzie mogła się odbyć z przyczyn oczywistych. Organizatorzy nie składają jednak broni i zapowiadają serię wirtualnych wydarzeń. A dokładnie 5 eventów, które odbędą się za pośrednictwem Kindling. Każdy z nich nawiązywać będzie do innego elementu kultury Burning Mana. Będzie zatem o gromadzeniu się, doświadczeniu, zabawie, wspólnym uczeniu się i, na sam koniec, ogniu.

BURNING MAN 2019 [ Official After Movie ]

Seria wirtualnych wydarzeń, w której każdy będzie mógł wziąć udział, będzie składać się z wirtualnych imprez, wystaw, performansów i paneli dyskusyjnych. Oprócz tych zapowiedzianych przez samych organizatorów, każdy z nas będzie miał szansę na zgłoszenie i poprowadzenie swojego własnego eventu. Muszę przyznać, że jest to niezwykle ciekawe posunięcie, które zapewne ma poprawić wizerunek Burning Mana, który w USA bywa często uznawany za snobistyczny i elitarny ruch, w którym uczestnictwo często wiąże się ze cenzusem majątkowym.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →