Monolink i francuski cykl imprez Possession w najbliższy weekend w Tamie

fot. Ivanna Oksenyuk
Eventpromo
weekend w tamie monolink possession

Kalendarz Tamy na nadchodzący weekend jest wypchany po brzegi. Sprawdźcie, co tym razem przygotowali włodarze poznańskiego klubu.

Klub Tama i aplikacja Tango łączą siły

W najbliższy weekend w Tamie wystąpi niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny Monolink. Odbędzie się także kolejna odsłona Possession i Summer Contrast Launch Party. Na zakończenie czeka nas koncert króla. Sprawdźcie szczegóły.

Piątek – Monolink • 26.11.2021 • Poznań | Tama

Monolink weekend w tamie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Monolink to człowiek orkiestra: piosenkarz, kompozytor i producent muzyczny. Artysta zadebiutował w 2018 roku albumem Amniotic, a jego twórczość szybko zakorzeniła się wśród fanów tego typu muzyki – muzyki, którą trudno przyporządkować jednemu gatunkowi, co słychać po częstych eksperymentach niemieckiego producenta. Monolink występował w najważniejszych miejscach związanych z muzyką elektroniczną, m.in. na Burning Man czy Fusion Festival.

Jego elektroniczny set z gitarą i wokalem na żywo wybrzmi w najbliższy piątek 26 listopada w poznańskiej Tamie. Monolink będzie promować swój nowy album Under Darkening Skies.

Monolink (live) – Mayan Warrior – Burning Man 2018

Piątek – POSSESSION: Randomer | Lucinee | Parfait | Tama

weekend w tamie

Po występie Monolinka nie opuszczajcie Tamy, bo od 23:30 klub przejmie francuskie Possession. Jak czytamy w opisie wydarzenia, Possession to seria imprez, które zredefiniowały francuski underground. Nacisk na wolność oraz eklektyczne podejście do muzyki bez gatunkowego skrępowania przyniosły ekipie Possession miano prekursorów techno-queerowych wydarzeń, czyniąc ten projekt jednym z najbardziej respektowanych na klubowej scenie.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Francuskie Possession ponownie w Tamie. Gwiazdami wieczoru Randomer, Lucinee, Parfait

Bilety dostępne w przedsprzedaży już się wyprzedały, jednak ostatnie 100 wejściówek będzie czekało na Was na wejściu.

Parfait | Boiler Room Paris: Possession

Sobota – EXTRAWELT LIVE I Summer Contrast Launch Party, Poznań | Tama

weekend w tamie

Z kolei w sobotę 27 listopada w Tamie odbędzie się Launch Party Summer Contrast.

Podczas wydarzenia obowiązywać będą te same zasady – miłość, wspólnota i pokój. Będzie to zjazd tancerzy, muzyków, artystów, wolnych duchów, ludzi o otwartych głowach i sercach. Stęskniliśmy się, spotkajmy się! – zachęcają organizatorzy.

Line-up:
EXTRWELT live
Günther Schwarz
Just.me

Extrawelt | Boiler Room X Coke Carbonate Berlin

Niedziela – Król / 28.11 / Poznań | Tama

weekend w tamie

Weekend w Tamie zakończy koncert króla. Artysta wraz z zespołem zawita do Poznania w ramach trasy promującej jego najnowszy album – Dziękuję, który ukazał się 9 kwietnia.

Bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Do zobaczenia pod sceną!

król – ZBYT DOBRZE CI IDZIE (feat. Grzegorz Skawiński)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →