„The Prey” – słuchamy nowego singla Monolinka

News
Monolink z nowym singlem The Prey

Monolink – niezwykle utalentowany niemiecki muzyk, song-writer i producent zadebiutował w 2018 roku albumem Amniotic. Dziś wypełnia sale koncertowe na całym świecie, prezentując własną wizję wrażliwej, nasyconej emocjami elektroniki. Sprawdźcie jego nowy singiel!

Reklama

Kreatywne pisanie zamiast występów

Monolink występował ze swoją muzyką w wielu niesamowitych miejscach (wieża telewizyjna w Berlinie, festiwal Burning Man), które potrafił adaptować do swojej muzyki i nadając tym miejscom nowego wymiaru. Po przymusowej przerwie w międzynarodowych trasach koncertowych, która położyła się cieniem na ostatnich dwunastu miesiącach, Monolink ukierunkował swoją bezgraniczną kreatywność, poświęcając bezprecedensową ilość czasu na to, co lubi najbardziej – pisanie muzyki.

2020 rokiem dwóch przebojowych singli

Podążając za niezwykłą falą sukcesu, jaką przyniosły mu dwa wielkie single z 2020 roku (Sinner i Otherside), słynny niemiecki producent, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista chce teraz powtórzyć to przedsięwzięcie w 2021 roku, ogłaszając swoją kolejną hipnotyzującą propozycję, The Prey.

Monolink – The Prey – premiera 19 lutego

Zapowiadany na dziś –  19 lutego – premierowy, wydany przez label Embassy One, The Prey jest trzecim  singlem z nadchodzącego albumu Monolinka, na którym Steffen eksploruje coraz bardziej przygnębiający i melancholijny nastrój poprzednich release’ów.

Przenosząc słuchaczy w swój własny, refleksyjny wymiar sonicznych poszukiwań, piękne harmonie oraz taneczne bity z analogowych syntezatorów, Monolink łączy warstwę instrumentalną z poruszającymi tekstami.

Mówiąc o koncepcji stojącej za płytą, Monolink skomentował:

The Prey to opowieść o uwodzeniu, o wykorzystywaniu siebie nawzajem. To opowieść o projekcji, o widzeniu siebie tylko w drugim człowieku. To opowieść o realizacji, o budzeniu się ze snu.

Monolink jest mocno zakorzeniony w gitarowym zapleczu muzycznym, pozostając jednocześnie jednym z najbardziej dynamicznych selektorów melodyjnego techno na scenie, gustownie balansując na granicy elektronicznego producenta i grającego na żywo wokalisty – włączając beat i groove muzyki elektronicznej do swoich kompozycji, tworząc najlepsze przykłady melodyjnej muzyki tanecznej.

Monolink – The Prey

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


A po sobocie chodziliśmy na Sun/Day – relacja z Audioriver Festival 2019

2 sierpnia 2019
„The Prey” – słuchamy nowego singla Monolinka

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.